1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18.05.2013 isg profesyonelleri c sınıfı sınavı sonrası sınav hakkında mini yorum...

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 21 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    SAYIN HÜLYA HNM..23YILLIK İŞ HAYATIM VAR.BAŞARISIZ OLSAYDIM BURALARDA OLMAZDIM.SADECE ÇALIŞMAYANLAR BAŞKALARINI SUÇLAMASINLAR..ARTİST DEĞİLİM.ALLAHIN BİR KULUYUM O KADAR..
  2. Hülya zlk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bakın burda insanlar bazı paylaşımlarda bulunuyor doğru ya da yanlış siz karar mercisi olarak mı görüyorsunuz kendinizi? Bende tecrübeli bir makina mühendisiyim ve inş sınavıda geçtim ancak çok saçma sapan şeyler vardı bu kadar olamaz... Görmeyenlere hayret yani, bu kadar önemli denilen (!) bir sınavın nasıl bir zihniyetle hazırlandığını anlayamıyorum, siz neye karşı geliyorsunuz?
  3. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    FATİH BEY,HAKLISINIZ.BENDEN KAYNAKLANAN BİR SORUN VARSA HERKESTEN ÖZÜRDİLERİM..
  4. Hülya zlk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    efen
    Zaten cümlelerimi beğenseniz inanın kendimi yeniden sorgulamaya alırdım anlamsız bulduğunuz için teşekkürler demek oluyor ki hala doğru düşünüyorum ;) hayırlı günler
  5. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    HÜLYA HNM SİZİ KIRDIYSAM ÖZÜRDİLERİM.HER SINAVDA YANLIŞ VE ANLAMSIZ SORULAR OLUYOR.ÖZELLİKLE DE İSG SINAVLARINDA..ÖNCEKİ SINAVLARDAN SORU ŞEKLİNE ALIŞKIN OLMALIYDIK,HAZIR OLMALIYDIK SINAVA GİRENLER OLARAK..SADECE BUNU ANLATMAK İSTEDİM.TEKRAR ÖZÜRDİLERİM..
  6. Hülya zlk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  7. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    herşey iş kanununda,iş tüzüğünde ve diğer yönetmeliklerde yazıyor.eğer sadece kurs eğitim merkezinin verdiği notlara baktıysanız boşa çalışmış olabilirsiniz..
  8. Hülya zlk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ya valla devam edersek Fatih beyi daha çok kızdıracağız konuyu kapayalım benim neye göre boşa çalıştığım kararını yanlız ben veririm, size düşmez. Konuyu kapatalım lütfen!
  9. Timuçin Günesen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    gimdes
    Resmen dikkat çalışması yapmışlar ama kendileride şaşırmışlar kaş yapayım derken göz çıkarmışlar ama artık bu kadar da amatör olunmaz.
  10. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    Hala sınav kolaydı, zordu mantığının peşindeyiz. Arkadaş zaten isg uzmanı 220 saatlik bir eğitimle nasıl seçilir. Onu hala anlamış değilim. İkinci olarak da yok sınav çok kolaydı, yok şöyleydi mantığını kovalayanlara hayret ediyorum. Hani yeni kanunu proaktif yaklaşımı benimsiyordu. Proaktif yaklaşım kaza olmadan kazayı önlemek için riski asgariye düşürmek temelli değil miydi? Eee binlerce üniversiten mezununu 220 saatlik eğitimden sonra isg uzmanı olarak sahaya sürmenin neresi proaktif düşüncenin eseridir. Bakalım kaç kişinin canı yanacak.
  11. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    sayın Ömer bey,yazdıklarınız çok doğru aynı askerde yedek subay olayı.3 ayda karpuz bile yetişmezken mükemmel subay bekleyip terörde en önden gönderilenler gibi.canlı şahidiyim.
  12. Mehmet Ballı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    eğer gerçekten ciddi anlamda bir çalışma istiyorlarsa iş güvenliği uzmanlarını maddi ve manevi yönden işveren karşısında tam bağımsız hale getirmeliler. bunu yapmadıkları sürece en iyi adamı seçip iş güvenliği uzmanı olarak piyasada görevlendirseler ne olur. biz tüm uzmanlar bu işi hakkıyla yapmanın yanında evimize ekmek götürme derdindeyiz. hangi arkadaşım işverenin bu tarz bir tehtidinde rest çekip görevini bırakabilir ?
  13. Doğan DEMİRSOY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    taydın arkadaşıma katılıyorum.