1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 13 için ankara'da isg uzmanlığı staj yeri arıyorum

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve OSMAN KALMAZ tarafından 1 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. OSMAN KALMAZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba;
    C-sınıfı İSG Uzmanlığı kursuna devam etmekteyim, uzaktan eğitim programını tamamladım ve örgün eğitime başladım. Örgün eğitimim 16 Haziran 2013 tarihinde bitecek ve eğitim bitmeden 40 saatlik (5 günlük) zorunlu staj için ANKARA'da uygun yer arıyorum.

ANKARA'da 17 HAZİRAN -22 HAZİRAN 2013 tarihleri arasında (İSG uzmanlığına yeni başlayacak olan C-sınıfı uzman adayları için) staj yapabilceğim ve İSG uzmanlığını en iyi şekilde öğrenmeme yardım edebilecek uygun bir yer (şirket, fabrika, vb. kurum) önerilirse sevirinim.

Şimdiden Yardımcı olduğunuz için Teşekkür Ederim.

Osman KALMAZ
    Fizik MÜHENDİSİ
    C -sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ADAYI

E-posta (1) : osmankalmaz@hotmail.com
    E-posta (2) : osmankalmaz@gmail.com
    E-posta (3) : okalmaz@kkk.tsk.tr
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    18 haziranda beni ararmısın..bi çare buluruz.
  3. OSMAN KALMAZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ararım Erkan Bey, ilginiz için çok teşekkür ederim.
  4. Tahir UĞURLU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar,
    Ankara'da Ağustos sınav dönemi ISG uzmanı eğitimi alıyorum.Staj yerine ihtiyacım bulunmakta olup 05 Hazirana kadar bildirmem gerekmektedir. Bu konuda destek olabilirseniz müteşekkir olurum.
    İletişim:
    Tahir UĞURLU(Mak.Müh.)
    5426607490
    ferrfecir@hotmail.com
  5. OSMAN KALMAZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Erkan Bey iyi günler; 18 Haziran'da aramamı istemiştiniz. Bu pazar 16 haziran'da yüzyüze eğitimi de tamamlayacağız. Ve yarın aksama kadar Ankara'da staj yeri bulamazsam tavsiyeleriniz için sizinli iletişime geçeceğim.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.