1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. arkadaşlar..böylesine güzel göze hoş gelen desenlerden oluşan forum sitesinde bukadar az yoğunluk olması canımı sıktı..artık yarın herkes toplansın yarın final günü ,canlı bekleyişimizi bütünen yapalım arkadaşlar birbirimize güç katalım
  2. az önce arkadaşımla birlikte konuştuk; dedi ki bana " son sözü bakanlık söyler"..
    neyi söyler son sözü ne sözü..göz var nizam var beyin var..bir püko bir netron sorusunun iptali gerçekleşmemesini hiçkimse hazmedemez..ve akademisyenlerin insiyatiflerine göre karar veremeyip doğrudan iptal edecekleri soru sayısı gerçekten fazla..kimileri de insiyatiflerine bağlı..hadi canlanın arkadaşlar neden kimse yazmıyor
  3. fasihfatih İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ne demek son sözü bakanlık söyler? Bakanlık bizleri koyun sürü zannetti herhalde... Yok öyle yağma. Bariz iptal edilmesi gereken sorular var ve dediğin gibi bunların sayısı oldukça fazla.. Öyle akademisyenin insiyatifi falan da hikaye.. Kanun var nizam var diye boşuna denmemiş. Öyle akademisyenin insiyatifiyle oluyorsa işte sordukları abuk sabuk sorular. Bu abuk sabuk soruları hazırlayanların insiyatifleri de sordukları sorulardan beter olur. Maddi manevi tazminatı göze alıyorlarsa hadi bakalım soruları gibi saçmalamaya devam etsinler de görelim. Bu akademisyenler anlaşılan yata yata maaş almaya alışmışlar. Bu sefer kazın ayağı öyle olmayacak...:sinir:
  4. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    selam buradan yorumlara devam :)
  5. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    forum tasarımı ,renklerin birbiriyle uyumu benimde çok hoşuma gitti. emeği geçenleri tebrik ederim :)
  6. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  7. fasihfatih İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    "En az" diyorsun, daha yukarı ihtimali de var anlamında... İnşaallah;)
  8. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    uzaktan eğitimdi, derslerin süreleri dolmuyordu, örgün eğitimdi, konu özetleriydi, çıkmış sorulardı, ramazandı, bayramdı, sıcaktı, yeni mevzuattı, ve nihayet sınavdı, sonrasında tamamen iptali gerekli sorulardı, şıkkı yanlış verilen sorulardı, açıklanacaktı, açıklanmayacaktı, tekrar mı girecektik, sertifika ücretiydi, ne sürede gelecekti vs vs vs .... az kaldı sanırım yarın bu konuların hepsini unutacaz illaki ama asıl maç uzman olduktan sonra başlayacak gibi. topu hep kendi kalemizde bulmayız inşallah. hukuki sorumluluklar, ekonomik sorumluluklar, vicdani sorumluluklar....
  9. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben çalıştığım fabrikada eğitimlere başladım...
  10. okadar eminiz yani..emre bey..neler yaptım ve de yapacağım bir bilsen:D
  11. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Koray bey
    Koray Bey bu konu ile ilgili yapmış olduğu çalışma ve araştırmalara göre 9+2 diye fikrini belirtiyor...

Bu arada Koray bey nerelerde...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2013 ---
    Olmazsa olmaz ne yapalım ucunda ölüm yokya, kasımda hallederiz. ama ikinci kez giren arkadaşlara çok üzülürüm. çok yanlış yapıldı çoook
  12. gelir birazdan..dün facebook una mail attım emre..orada daha farklı duruyorsun
  13. fasihfatih İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben de hala 12+2 diyorum.
    Gerçekten Koray nerede? Yoksa hala uyuyor mu?
  14. şimdi...sayfa açılacak ve gözümüzün ilk görmesi gereken hedef ;böyle uzun yelpazeli iptaller dizisi olmalı 8-p tane sıra..bu olmalı emre
    bizim nankör mabedimiz dünden beri 3 sayfa atlamış emre..gereken faciayı gerçekleştirdim devamı da gelecek
  15. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    bugün açıklanacakmıymış kesin?
  16. bizim nankör mabedimizin kölelerinden birisi bizzat merkez müdürlüğün 2.inci katına çıkarak iptallerin bugün açıklanacağına dair söz aldığını söyledi..
  17. caner öz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ŞİMDİ DE ..+2 TAHMİNLERİ ÇIKTI,BENDE 11+3 DİYORUM..
  18. :D..+8 puandan başlamak en doğrusu..devamı nicesi olsun
    bu site en iyisi arkadaşlar..hele bir site var ne imla enter editi var ne saygı var disiplik şaibe yönetim dengesizliği nekadar yalaka varsa o sitede var..bulaşmayın nekadar arkadaşınz varsa buraya toplayın
  19. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Beni umutlandırdınız arkadaşlar, inşaallah 10 + olur...

20. güven...8 den başlar..