1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    mmaden sorularının tamamı iptal.......kaynak sorusunu kesin iptal olur diyordum....nötron ..güven yükün ağırlığı......es geçilmiş :(
  2. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    bariz değişmeyen sıklarla ilgili ek bi düzenleme yapılır mı acaba?
  3. Fizik mezunuyum o nötron sorusu nasıl iptal edilemez anlamış değilim.Kafalarına göre bişiler yapmışlar yine çok saçma ne soruları düzgün hazırlayabiliyorla ne de yanlışları doğru tespit edebiliyorlar.
  4. serapoz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bu konuda hiç iyi niyetli düşünemiyorum. Bence yazılan dilekçeler bile boşunaydı. Okunmadı bile ve iptal edilecek sorular baştan belliydi.
  5. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben olsam bakanlığın yerinde bu soruları hazırlayanların tüm belge, hak ve yetkilerini ellerinden alırdım.
  6. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    sınava giren arkadslara allah sabur versin. iptallere baktımda resmen dalga gecmisler. iptal edilmesi gereken asıl sorularıda iptal edilse 15 i bulurdu sanırım o zamanda ana habere cıkarlar diye göstermelik iptal yapmıslar her seferinde oldgu gibi.
  7. fasihfatih İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İyi de arkadaşım zaten A sınıfı sorularında 22 (YİRMİ İKİ) iptal var, bizim 15 mi gözlerine çok büyük geldi kahrolasıcaların...
  8. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    asetilen vinç birbirini götürüyor muhtemelen, kafam o kadar karaıştıki asetileni ne yaptım hatırlamıyorum.
    puka ve baraj yaradı 30 da muhtemelen yarıyor. emin değilim.. kalırsam 69 dan kalacağım galiba

buy arada nasıl tutturdum 7+2 yi :D Koray bey naberrr
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2013 ---
    Müge hanım inşallah aynı kaderi paylaşmayız... bazı sorulardan emin değilim...ya 69 ya 70

bu nedir ya arkadaş... şimdide hedef 12 eylül yuh diyorum.
  9. serapoz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Acaba sayın Bakan Beyimize hep beraber tweet mi atsak?
  10. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Hedef 12 Eylül sınırdakiler sabredin !!!
  11. ismail tahsin özbek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    99870
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    seval kablo
    vinç sorusunda kurula katılıyorum, diğer sorularda cüppeli hocama danışmak istiyorum:))
  12. ali halaç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar hala açıkça iptal edilmesi gereken sorular iptal edilmemiştir.Dava açsak nasıl bir sonuca ulaşırız.fikri olan var mı?
  13. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Daha çok iptallik soru vardı. Hele Mayıs sınavında yapılmayan iptaller.. İtirazına ayrı para, sınavına, belgesine ayrı para.. Resmen tuzak yaa!! Bence de sınavdan önce belliydi iptal sorular. Dilekçeleri okumuyorlar bile, kesin! Ya da sadece hangi sorulara itiraz edilmiş diyerek içlerinden kura mı çekiyolar nedir..? Oyun oynuyorlar yaaa!!
  14. serdar şentürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    67 de kaldim kasimda son kez denerim olursa olur yoksa bir daha isim olmaz gerek yok bide bunun stresini cekmeye dogru yaptiklarim iptal olmus:)
  15. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    İptaller belli oldu dostlarım durum nedir.. ben 75 ile yırttım sanıyorum.
  16. Hilal Demirdöven İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    90932
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sayın itiraz değerlendirme kurulu akademisyenleri,
    Elinizi vicdanınıza koyun, içiniz rahatsa benden yana da helal olsun.
  17. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Hocam valla takdir ettim... 7+2 ile en doğru tahmini yaptım.. fakat nötron nasıl iptal olmadı anlamadım :)
  18. Aynen öyle ona ihtiyaç olduğu için böyle bir durum var yani devletin bir kurumu da işini adaletli yapsa.68 de kaldım c sınıfı sınavında olay kalıp geçmek değil hakkımızın yenilmesi hakettiğim halde sınırda kalıyorum.Günahları boyunlarına.
  19. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim de hatırlamadıklarım var, ama sanıyorum geçiyorum. Yine de böyle bir saçmalığı kabul etmek olanaksız. 2. kez sınava girdim. Mayıs sınavında hakkımızı yediler, iptal olması gereken en az 10 soru vardı heralde, olmadı. 67 ile kaldım. 2. ve son şansım diye bir stresle bi daha sınava girdim çünkü bir daha eğitim parası verebilecek durumda değilim. Ayrıca, yine hangi saçmalıkları yapacaklar, yine piyango bana mı vuracak diye bir stres de cabası. 90'lık bir kağıt vermediyseniz sınavda geçmek resmen şans işine döndü. Şu devlet bir sınavı mı düzgün yapamaz yaa!!!? Yapamıyor işte!!
  20. fasihfatih İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Benden yana HARAM OLSUN, iki cihanda da yatacak yer bulamasınlar...:sinir: