1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    beddua etmeyi sevmem ama al benden de o kadar...
  2. aysgonul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Üzülmeyin derim,biz daha bu yolda yeniyiz uzman olmaya çalışıyoruz.Yıllarca bu işte tecrübesi olup soru hazırlayanlar bile iptal olan tüzüklerden haberdar olamıyorsa bizlerin sınavı geçmesi sadece bir şans olmalı..
  3. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    büyük ihtimalle kaç kişinin geçmesi gerektiğine kendileri karar veriyolar onun için soruları hatalı hazırlıyolar ve ona göre soruları iptal ediyorlar... sınava giren bütün A sınıfı uzman adaylar sınavı geçmiştir bu iptallere göre...
  4. 67+5=72 olarak kurtuldum. Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.
  5. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    sınavdan kalmak bişey değilde 68 le kalıp bi sonraki sınavdada aynı sitresi yaşacak olmak insanın iyice sinirini bozuyor...
  6. Bu ülkede hakkını sonuna kadar arayacaksın yoksa koyun muamelesi yapılıyor insanlara ben avukat arkadaşımla görüşüm dava açmayı düşünüyorum siz de yapın bence.
  7. aysgonul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    En kötüsü o oluyor zaten :( hoş benden tavsiye çalışın ama stres yapmayın sonunda olan yine size olacak çünkü..Stres sonucu da iyi yönde etkilemeyecek..
  8. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  9. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    teşekkür ederim ama stres yapmamak elde değil. sınav stresini geçtim sınavdan kalıp geçme ihtimalim başkalarının elinde... harcadığım zamanamı yoksa paraya mı acıyim...
  10. B kitapçığı 25 A kitapçığı 35 inci soru nasıl iptal edilmez anlayamıyorum hala
  11. fasihfatih İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Volkan, madem olayı mahkemeye taşıyacaksın bence bireysel değil bunu birlikte yapalım. Bir grup oluşturalım derim.
  12. İlk önce bu durum için avukat arkadaşımla konuşmam gerek onun doğrultusunda sizinle irtibata geçerim.
  13. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ben 9 iptal bekliyordum.. 1 iptal eksik olmuş... biri nötron diğerini hatırlamıyorum şu an... ama nötronun olması lazımdı.
  14. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    muhtemelen kazanırız.. ama 1-2 sene sürecektir..
  15. aysgonul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Evet ..Benimde 2.sınavımdı..Ve şöyle bir durum var sonuçları görmeden geçtim mi kaldım mı bilemiyorum.Ağustos benim için çok stresli geçmişti.Manevi açıdan gerçekten zor günlerdi.Sınava 48 saatin üzerine sadece 4 saat uyuyarak girdim.Sınav bitince ,o sorulardan sonra ne kadar saçma olduğunu ve aslında kendime zarar verdiğimi gördüm üzerinde birde buna üzüldüm :)
    Açıkçası içim artık rahat..Ben elimden geleni yaptım,mayıs sınavı için hala mücadelemizde devam ediyor.
    Umarım sizin içinde hayırlısı olur.
  16. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    inşallah herkes için hayırlısı olsun. ama ben gerçekten hakkımı helal etmiyorum onlara. bu arada inşallah herşey en azından bundan sonra istediğiniz şekilde olur :)
  17. ali halaç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dava açacaksak bunun bir dernek altında veya hep birlikte açarsak daha iyi olacağını düşünüyorum.haberleşelim bu konularda....
  18. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kutluyorum koray bey.....benim 69 -70 ....sınırdayım ......
  19. müge hanım..siz sulardan forumlara koşan kişimiydiniz
  20. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Teşekkür ederim.
    Müge hanım ben umuyorum siz de geceçeksiniz.. Hepsini net hatırlamadıklarımız olabilir... 70 ile geçeceğinizi düşünüyorum..