1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ben hala dumandan boğulmaları önlemek, acil durumda insanlara kacabilecekleri zaman kazandırmak için havalandırma durumu ve kapı arasında bir bağ olmalı diyorum.. Ama sizinde haklı olduğunuz yerler var. Gerekçeli kararı görelim :)

2. olayı yaşamakta fayda var..yaşayıp görelim:D..de yaşamasak daha iyi tabi
  3. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ehh dava biraz yaş , hakkını alırsın tabi ama ne zaman üst mahkemeye götürürlerse uzar gider bu arada sen a sınıfı sınavına giriyor olursun :)
  4. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Az daha sabır 12 eylüle ne kaldı
  5. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kesin değil mi 12 eylül......
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Evet 12 eylülde kesin sonuçlar açıklanıyor. Kimlik no ile girip sonucumuzu öğreneceğiz.
  7. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    cevap anahtarina bakarken ellerim titremisti .......şimdi daha kötü olurum eminim......cambaz misali ipin üstünde dengede kalmaya çalışıyorum.....69 - 70
  8. ben ellerimle monitörü kapayacam..70...önce sağdaki rakama konsatre olacağım..eğer 1 veya sıfır rakamları varsa tamamdır bu iş, ama ya 9 yazıyorsa orada:S...siz de aynısını yapın çok heyecanlı olacak , en ufakcık noktanın dahi tadını çıkarın öyle hayat daha güzelleşiyor:D
  9. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    anlayamadım :) 1 ne 0 ne 9 ne ?????
  10. ......... ..... .... ............:D....koray bey anladı..açıklayabilir
  11. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    koray beeeyyyy .....0 1 9 rakamları ne anlama geliyor :)
  12. Alihan DAĞHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82213
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
    Merhaba arkadaşlar ben geldim geçenleri tebrik ediyorumtekrar sınava gireceklere başarılar diliyorum.Ben iptallerle 74 ü buldum.

13. alihan bey yakma beni..demeyin sakın iptallerden 3 puandan fazla aldım:D..sizin puan 71 idi
  14. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hoş geldiniz ....kutluyorum......ben sınırda can cekisiyorum ........
  15. Alihan DAĞHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82213
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Umarım geçersiniz, çünkü henüz cevapların tamamından emin değilsiniz değil mi.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2013 ---
    İptal edilen sorular benim yanlış yaptığım sorulardı yalnız birini doğru yapmıştım.Asetilen sorusu şık değişti bir doğrum gitti.Senin durum nasıl.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2013 ---
    Koray bey tebrik ediyorum1. sınav için 2. si 9 dediniz 7+2 en doğru tahmini bildiniz
  16. Alihan DAĞHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82213
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Birde ola ki yanlış şıklama yapıpta sınavı geçemezsem bu forumdaki tartışmalardan, açıklamalardan bilgilerden çok şey öğrendiğim için bir daha ki sınav banko geçerim diye düşünüyorum.Herkese tekrar teşekkürler.

17. benim şu iptallerden 2 puan geldi..keşke 3 gelseydi ama 2..70 oldum, fakat önceden yanlış kabul ettiğim kritik 2 adet soru vardı;72 bile olabilir..alihan bey nekadar sınırda da kalsam ben kendim için düşüncem hakediyorum alihan bey kazanmalıyım okadar enerjikim ki benim çalışıp yıkmam lazım
  18. Alihan DAĞHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82213
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ben şundan eminimki senin gibi aktif ve enerjik biri piyasada kapışılır,ama ben geçemeyen arkadaşların başarısız olduğuna inanmıyorum,çünkü ölçü aracı olan bu sınav belirleyici değil.Bu arada istanbuldamısın?

19. evet..hiç adil işlemiyor bu sistem başından beri bunu birçok arkadaşımız savundu 60 lardan 75 lere kadar bilgi üzerine değil iradei muhakeme üzerine oynadılar..yo hayır nazilli deyim 2 gün durup dönecem
  20. sdtylmz33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aradaşlar A kitapçığı 51. sorunun şıkkı A iken B olarak değiştirildi. Ben A yapmıştım. Şimdi bu iki şıkta doğrumu kabul ediliyor yoksa yeni şıkmı geçerli. eğer ikiside kabul edilirse 70 alıyorum. Muhammet Ali bey A yada B işaretleyenler doğru C ve D işaretleyenler yanlış kabul edilir demiş. siz ne düşünüyorsunuz.