1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Sınav iptali imkansıza yakın. Bu konuda yasa kararı komisyona bırakmış. Ama tek tek sorulara dava açılması mantıklı. Bir kişi kazansa dahi emsal gösterip haklar alınabilir. Ama bakanlık temyize giderse süre 1-2 yılı bulabilir. O süre içinde dava açanlar zaten diğer sınavları kazanırlar.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Eylül 2013 ---
    Bizde arkadaşlarla meteoroloji genel müdürlüğünün misafirhanesinde kaldık. Temiz güzel bir yerdi. 35 tl para verdik. Bir gün önce gidip sınav yerini bulmak ve sohbetin tadını çıkartmak güzeldi.
  2. Gökhan Erdoğan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hocam C sınıfı sınavında da en az 20 - 25 soru iptal edilmeli idi ... ama sizin de dediğiniz gibi Hay benim canım memleketim .... iyi günler diliyorum ...
  3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    20-25 çok abartılı bir rakam benim kanaatim en fazla 9 soru iptali olabilirdi. Diğerlerinin dayanakları çok zayıf.
  4. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    işin enteresan yanı B sınıfı ve isyeri hekimligi sınavında hiç iptal yok....bu kadar mükemmel sınav hazırlıyorlardı madem niye bize bu kadar işkence cektiriyorlar .....hayatta hiçbirşeyi kolay elde etmedim...bu da benim şanssızlığım mı acaba.....başkalarınada bulastirdim
  5. Erhan ŞENTÜRK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Olan oldu geçen geçti, bu saatten sonra birşey çıkmaz.
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    B sınıfında da iptaller var. 7+1 olmuş onlara da
  7. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hekimlik ? onda sorun yok değil mi koray bey :)
    hadi kurtarın beni :)
  8. Gökhan Erdoğan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

Hocam hekimlik sınavının sorularını hekimler hazırlıyordur belli ki ... hekimler Allah vergisi akıllı, zeki ve genelde obsesif insanlar , hatayı pek sevmiyorlar ...
  9. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Onda yok evet :)
    Daha önce onların sınavlarında da iptaller oldu ama :)
  10. Alihan DAĞHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82213
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
    Artık yeni yapılacak sınavda ince eleyip sık dokusunlar da, sınav bu duruma gelmesin,iptaller daha doğrusu ucu açık anlamsız sorular olmasın.
  11. Gökhan Erdoğan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hocam işkenceyi işi bilmediklerinden cahilliklerinden çektiriyorlar. . hani okullarda dersine hakim olmayan hocalar abuk subuk sorular sorarlar ya bunların yaptıkları da bu bence ... hukuksal olarak bir tokat yeseler böyle yapamazlar bundan sonra .... memleketin kendisinde yaşamak zor be hocam .... velhasıl sizin de yaşadıklarınız gibi birşeyler elde etmek çok zor bu memlekette ...
  12. Niyazi Ateş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bakanlık duyurularında iptal edilen sorularla ilgili link veya menü nerede ?

13. sol tarafın en üstü( isg hizmetleri) nin en üst cümlesinin son kelimesindeki tıklayın
  14. Niyazi Ateş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hangi site hangi menü biri print screen yapsın görelim. devlet sırrı mı bu sitenin dibine köşesine sakladılar...
  15. Niyazi Ateş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    link olarak anladım da ana bakanlık sayfasından hala dediğin yere gelemedim.
    iptal soruların şaşkınlığı hala geçmedi ondandır
    rezillikleri ortaya fazla çıkmasın diye mi dip köşelere sakladılar acaba? ben bile bulamadığıma göre :(

16. en yukardaki cümle tıklayın son kelimesi

hım..bakanlık sayfasının sol kısmında terimler var
    en tepede " isg hizmetleri" buna giriş yaptığınız zaman 3 sn de görünüyor
  17. Niyazi Ateş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    isggm ye geçmek gerekiyormuş. buldum.
    o siteyi yapanı tebrik ediyorum
    bakanlık deyince ben csgb ye giriyorum isggm olacakmış.

18. iletişim kısmında bakanlık çalışanlarının fotoları var ; tiplerine bakın ne çıkar düşünün
  19. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    doğan bey hoşgeldiniz.....
    o siteye bakmaya değer mi:)