1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    69 kesin doğru var hatırladığım kadarıyla ama sınavdan çıkarken 5 tane soruyu soruları hiç okumadan attım tutarsa geçerim ben şansıma hiç güvenmem çünkü 2 seçeneğe indirdiğim sorularda bile yanlışı işaretlerim ben

2. hatırlayamayıp şüphe ettiğiniz soru var mı..siz benim hesabıma göre 69 dasınız
  3. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende öyle dedim dava ile uğraşmayalım dedim fettulah gülen hocaefendiye yazalım

4. attığınız bu beş soruyu kısaca değinir misiniz, bunları konuşmak sizin için çeitindir fakat yardımcı olmak istiyorum
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Eylül 2013 ---

tabi ki, fettulah hainliklerin ana sebebi
  5. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    var b 85 soruyu okudum ama ne cevap verdiğimi hatırlamıyorum bana a gibi geliyo ama bilmiyorum tam bir süpriz olacak

6. evet..bu soru sakat..d şıkkını işaretleme ihtimali yüksek..
  7. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    şey b 84 b 83 hatırlamıyorum
    sakat nasıl bir mantık izledim bilmiyorum çok garip sorular iptal oldu

8. bu sorular 69 000 harici deil mi
  9. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sanki a gibi geliyo ama o bile doğru olsa tam 70 bir yerde bi kodlama hatası yapsan gitti sınav ahh... ah...

10. evet..83 ü b şıkkı işaretleme ihtimaliniz çok zayıf..84 de biraz zor
  11. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

12. evet ben de kodlama hatasından tek soruda çekiniyorum..
  13. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    okumadım ki soruları kağıdı elimden çekerlerken birşeyler işaretledim

14. iki tane daha sorunuz vardı..onlar hangileri

okumamanız büyük avantaj..83 ve 84 için b şıkları için umut var demektir
  15. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bilemiyorum Allah a kaldı kısmetimiz varsa kazanacağız yoksa kasıma kaldı acaba kasımda da böyle mi sorarlar
    86 90

16. ilerleyen zamanda bu kasım konusunu konuşuruz..cesaretinizi toplayın, kendinizi yıpratmayın
  17. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    uçak bileti alacağım yer ayıtacağım çok iş
    siz ne yaptınız Doğan Bey

18. berfu hanım, insanın beyni stresten streçliyken en basit olayları dahi sorun haline getirir özgüveni zedelenir, kafanızı rahatlatmaya çalışın, korkularınızı gelecekle kıyaslamayın lütfen, düşünmeyin ötesini
  19. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kolay soruları kaçırdık yanarım yanarım ona yanarım
    doğrusun Doğan Bey sizler neler yaptınız bu süre zarfında

20. ben de yanarım hem de çok acı..ben 69 , 2 soru hariç..ödüm kopuyor
    bi bakalım hayrola 12 eylül de bakarsınız 71 olur sonuçta 4-5 soru açığınız var, umudunuzu sizi yıkmayacak yükseklikte tutun..