1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ben..kafayı yememek için doğruu nazilli ye arkadaşımın yanına geçtim fakat bir türlü kurtulamadım forumdan incelemelerden, yaklaşık 20 gündür harab olduk sıkıntıyı herkes yaşıyor, lakin güçlü durmalıyız..
  2. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    saol valla
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Eylül 2013 ---
    inşallah geçeriz emek veren herkes geçsin
    Koray Bey ne durumda
    çok stress yaşadım şu 3 aydır kendimi dağlara vuracağım para pul işte istemiyorum kafa dinleyeceğim hiçbir sorumluluk istemiyorum
  3. koray bey i kurtartık, bu sevindirici..arkadaşların yakın gölgesindeyim, biz de inşallah deryalara erişeceğiz
    siz sınav sonucu ne olursa olsun ama her ne olursa olsun durumunuzu ayarlayın 2-3 günlük değişiklik yapın en yakın hissettiğiniz bayan arkadaşınızın yanında kalın..
  4. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sadece 1 iptal soru işime yaradı oda rüzgar sorusu diğer 5 soruyu zaten doğru yapmıştım
    tebrik ederim Koray beyi ..evet tatil şart
    Doğan Bey tekrar tşkler görüşürüz yarın iyi akşamlar ....
  5. kendinize iyi bakın, hiç düşünce, bunları düşünmeyin kafanızı farklı meşkalelere verin, grş..
  6. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  7. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    benimkide 69 gibi, asetileni hatırlamıyorum... bir soru daha var. geçebilirimde kalabilirimde
  8. Alihan DAĞHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82213
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
    Berfu Hanım, Teknik Öğretmen Hoşgeldiniz.
  9. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  10. Alihan DAĞHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82213
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
    Bu forumda sorunları masaya yatırıp çözüm üretme,olmasada çözüm yollarını gösteren fikirlere ulaşabiliriz. Sonuçta hepimiz İSG uzmanı olarak meslektaşız.Birbirimizi koruyup, kollayıp desteklemeliyiz.
  11. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Berfu hanım hoş geldiniz.. özledik sizi hepimiz :) Burayı seveceksiniz.
  12. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Koray bey şık değişimleri kesin olarak -1 puan götürüyormu
  13. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Evet şık değişiminde doğru şık artık yanlış çıkıyorsa -1 puanınız gider, aksi durumda +1 alırsınız.
  14. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    asetilen sorsundan emin değilim... puko,baraj,vinç + harılamadığım 1 soru + asetilen ?
  15. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Siz tam sınırdaydınız umuyorum geçeceksiniz. Gerçi bir olumsuzluk olsa bile şu 10 günde tartışa tartışa çok şey öğrendik kasımda herkes geçer.
  16. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hayırlısı diyelim, size artık uzman diyebiliriz. Uz. Koray bey.
  17. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Eğer ekstra bir kodlama hatası filan yapmadıysam. 75-76 almam lazım. Yinede 12 Eylül'ü bekleyelim. Hepimiz için hayırlısı neyse o olsun. Bakalım bu yeni meslekte para kazanabilecek miyiz :)
  18. ismail tahsin özbek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    99870
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    seval kablo
    Manavgatta c sinifi tesis basina 300tl ye anlasiyor:( bi yer icin calisip, disardan is baglanabiliniyormu?

19. vakit bırakmazlar adama, 3 iş yapacam 5 iş devirecem hayalleriyle dolanıp kendine ait işi toparlayamayanlar var..
  20. ismail tahsin özbek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    99870
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    seval kablo
    300tl ye neyi toparliyosun:-D