1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. siz anlayamadınız benim söylemek istediğimi ben ne ediyim
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Eylül 2013 ---

insanın kendisine ait iş demek bir yere bağlı olarak çalışıyor demek, buradaki işin yoğunluğundan başımızı kaldıramayiz ki dışarıdan x miktarlardaki işlere vakit ayırabilelim..azmetmek iyi çalışmakla olur olur ama zor olur..
  2. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ah o asetilen .....beni de mahvetti...zaten tartismali bir soru.....bir de olumsuzu soruyor:(
  3. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    herkese selam...:)
  4. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    c sınıfı uzman bir bayanla tanıştım .... osgb de çalışırsanız kendinize ait saat bırakın dedi.....pek yapamazlar ama zorladiginizda kabul ediyorlar dedi.....bayan serbest çalışıyor...5 işyerine bakıyor...ikisi ayakkabi imalathanesi.....saatlerinin tamamını doldurmuş.....saaatligi 30 liradan.....hesaplayın kazandığı parayı.....
  5. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    biraz daha açabilirmisin
  6. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    neyi anlamadım ....
  7. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    selam sizi takip ediorum ama telefondan bitürlü yapamadım çerez merez diodu :D
    özlemişim sizi

8. naber yasin:)..hoşgeldin kafam takılmıştı sana.
  9. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hallettim artık buradayım yer varmı ?
    :)

10. yer yoksa ben de çıkar giderim:)
  11. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hoşgeldiniz ....

12. sıradaki anlamsızı fena bozarım..
  13. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    doğan bey hayırdır....noldu :)
  14. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hoşbulduk zaten selamımda herkesedir.
    doğan 7 artı 1 aldım iptallerden
    ve bida komple geçirdim belki bişey çıkarmı die
    75.ci soruda fena takıldım b mi d mi yaptım die eğer d ise buraya o golu yüklucem gerçekten
    bizimkilerden 2 tane iptal daha çıkaydı havalara uçacaktım
    aslında ilk 7 artı 2 görünce ben aldım belgeyi dedim ama öle olmadı illa eksik kalıcak işte
    bu arada tüm kazanan arkadaşları gönülden kutlar başarılı olmalarını dilerim gerçekten hakkıdır şu sınavda 60 ve üstü alanın belge
    ama ne yazıkkı 70 üstü veriolar :D
  15. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aslında 6 artı 2 daha doru olur. asetilen ve 3-1 yakaladık setti co 0.5 full aldım madenleride, puko aldım, kırmızı yeşil doğruydu bitek bende onun yerine başka iptalmi yoktu :D ama sölemiştim benim için iptal sayısının fazla olması önemliydi
    berber, işveren, 3-4, nötron, iskeleler, biyolojik risk etmenleri, valla hiç ettiler. düşüncem ya böle yada öle olucaktı olay % dede bitecek demiştik öle değilmi :D
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Eylül 2013 ---
    evet siz bitirdiniz bu muhabbetleri :D bende bilgi verim kendim hakkında dedim. herkesin derdi bitti benim gibi 69 lar kaldı oda bitecek inş hakkımızda hayırlısı olur.

16. umarım iptaller haricindeki yanlış kodladığını düşündüğün bir iki soruyu doğru yapmışsındır, kimbilir bizim de başımıza zıttı gelmiş olabilir..
  17. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    saat olayını
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 8 Eylül 2013 ---
    benim adaş vardı emre bağbaşı onuda çağıralım... İlgililere duyurulur. (Hasan) :D

18. hı emre evet..mail bastım ona dönmedi..gelmesi lazım
  19. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar.Ben sınavdan hemen sonra 65 deydim, 6 soru için itiraz dilekçesi yolladım 3 ü tuttu.İptal sorulardan 4 ünü doğru yapmıştım zaten.Seçenek değişikliğinden de biri tuttu .Etti 69.Sınav soruları yayınlandığı günden beri 5 soruya ne cevap verdiğimi hiç hatırlayamıyorum, onlar bu 69 un dışında...
    12 Eylülü heyecanla bekliyorum. Sınava çok çalışmıştım ve hep teknik çalışmıştım.Gittiğim eğitim kurumunda hocalardan ve sınıf arkadaşlarımdan duyduğum şu cümle hep beni motive etti'' Bu sınavı sen kazanamazsan kimse kazanamaz '' diyorlardı...Sınavın sözel bir sınav olması ilk anda moralimi dibe vurmuştu, bu olumsuz psikolojiyle yaptım bir şeyler.
    İnşallah emek veren herkes kazanır.
    Umarım herkes için hayırlısı olur.
  20. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bende benzer durumdayım Bedriye hanım. 69 - 70 arasında gidip geliyor.