1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

2. yok olmadı biz ruhi deneme yapyoz da 1 saattir ondan öyle rakamlar noyuyoz
  3. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben size cevap vermedim zaten. Soran arkadaşa cevap verdim. Bakınız:

Ben de cevap olarak "Belli oldu" dedim. Bu herkesi terslemek işi sizde alışkanlık galiba. Ben daha çok, yardım etmeyi severim, dalga geçmeyi değil.

4. ya biri yardım eder biri dalga geçer diğeri de güler..tamam kırılma, zamanla alışırsın
  5. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Dalga geçmeye de, geçilmeye de, dalga geçilene gülmeye de alışmak istemiyorum, saolun..

6. koray bey bana gülmüştür size deil, alınganlık yapmayın..kendimi müdaafa etmiyorum, susmak çoğu zaman daha iyidir, fakat ben hiçbir insani yaklaşımın bu şekilde tepki vermesini istemem tam tersine esnek davranmak daha güzeldir..
  7. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Didem hanım evet ben doğan bey'e gündüm sakin olun lütfen :)

8. :)hhahn neye gündünüz koray bey
  9. Sıddık Uğur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Bende dilekçe göndermiştim fakat optik kağıdımın incelenmesi için ama bir nüshasının tarafıma gönderilmesi diye bir şey yazmamıştım. Fakat gönderilen dilekçelere her halükarda yazılı olarak cevap gelmesi gerekmiyor mu? Sınav sonuçlarına itiraz bilgilerinde gönderilen dilekçelere yazılı bir şekilde cevap yollanacaktır diye.. Bana herhangi bir cevap gelmedi. Bunun için ne yapmalıyım Korbay Bey ve bu saatten sonra kağıdımı görme gibi şansım olabilir mi? Ama dilekçe gönderdiğim zaman bellli zaten....
    Teşekkür ederim.
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    yani sınav ilan edilmiş herkes harıl harıl yazıyoken biri gelip sınav sonuçları açıklandı diyor.. sizin tepkiniz gülünmeyecek gibi değildi... tabiki size güldüm :)
  11. :) koray bey..ortamı yumuşatmak içindi hadi çakın davayı yemiş gibi yaptım da:)
  12. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Fena halde farkındayım :)
  13. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    nerde oynadınız rakkamlarla? tek bir mesaj yok bu konuda? yoksa silindi mi moderatörler tarafından?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2013 ---
    Arkadaşlar kimler kazandı kimler kaybetti sınavı?
    Kazananları tebrik eder, kaybedenlere üzülmememlerini, son şansları ise hukuki süreci başlatabileceklerini, ikinci şansları varsada kasım sınavı için başarılar dilerim. .
  14. Sıddık Uğur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  15. ali halaç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ali bey siz geçtiniz mi?
    hukuki süreci hep beraber başlatalım derim....
  16. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
  17. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Geçtim dostum şok tayım ama mutlu olamadım bir türlü, 68-69 ile kaybeden arkadaşlara içim kan ağlıyor..
    dava sürecinde destek olurum.. yol gösteririm, gerekirse dilekçe de yazarım..
  18. ali halaç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    siz dava açmış mıydınız mayıs sınavı için? örnek bir dilekçe yazarsanız çok iyi olur.*
    teşekkürler..
  19. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Allah neşenizi daim etsin.. E insanoğlu tabi, küçük şeylerle mutlu olmalı falan.. Ah keşke herkes sizin gibi böyle mutlu olup, eğlenebilse.. Ne güzel ne güzel.. İyi eğlenceler..
  20. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    benim ilk girişim.. dava için örnek dilekçe bulmaya çalışırım.. dava açmadan önce sınava itiraz etmeni tavsiye ederim.
    ben şu aşağıdaki soruların yanıtını görüldüğü gibi vermiştim, diye bir dilekçe yazıp cevaplarını verdiğin soruları yaz ve ekğine koy, sonuç olarak hata olduğunu düşünüyorve düzelmesini arz ediyorum diye bir dilekçe ve 10 lik dekont ile bakanlığa yolla derim.
    nolur nolmaz..
    sonrasında dava olayı başlatılabilir.. ama dava olayında birlik olmak şart..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2013 ---
    doğrusu neşeli arkadaşların artık sesleri çıkmıyor? neden acaba? sınav şokumu üstlerinde yoksa kazandılarda artık buraya uğramaya tenezzül mü etmiyorlar?