1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. reaktif73 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çözüm önerim herkesin bunun gibi dilekçe yazarak cumhurbaşkanına göndermesidir
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Cumhurbaşkanı sorunu gidermek için napsın peki?? Dilekçeden murad sorunun çözümü değil mi? Napılmalı sizce?
  3. reaktif73 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    omuda kendileri düşünsün ben şunu istiyorum bunu istiyorum demekle onumu yapacaklar. kendileri herhalde bir çözüm düşünür.telafi ederler herhalde
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    :) bana bi söler misin neyi düşünecek.

Neye karşısın onu bilmiyor musun?

Sınav parasız mı olsun?

Sınav itiraz mı parasız olsun?

Hiç mi sınav olmasın?

Sınav komisyonu mu olmasın?

Olmayacaksa sınavı kim yapsın?

Cumhurbaşkanın'dan ne yapmasını istediğini bilmiyor musun? Dilekçe yazmanın amacı ne?
  5. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ben de tartışma ynalısı değilim? Neden üzerinize alındınız ki? Zira size karşı bir lafım olmadı inanın..
    diğer forumdan bu foruma gelip bol keseden soru iptal eden arkadaşlara laf atmıştım..
    kırdıysam üzgünüm.. kasıtlı değildi.. size hiç değildi..
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ali Üstün bey bu geceye hızlı girdi bütün mesajlarıma rahatsız edici yazmış :) bundan da rahatsız olmasın şimdi.
  7. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    kesinlikle haklısınız.. diğer forumdan beri mesajlarınızı takip ediyorum.. rahatsız edici bulduğum pek çok mesajınızı okudum.
    sizde rahatsız edici olarak işaretlediğim mesajlarınızı tekrar tekrar okursanız bana katılacağınızı düşünüyorum. Eğer katılmıyorsanız zaten objektif olamazsınız.
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    cevap vermeye korkuyorum yine rahatsız ediciyi yiyeceğiz diye.. ters bir durum yok dimi ???
  9. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    benim tarafımda yok.. mesajlarınızı lütfen tekrar tekrar okuyunuz..kafanıza takılan birşey varsa özelden yollayınız açıklayayım..
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    yok artık özeli aştık sanırım.. meraktan soruyorum. "bunları artık kafanızdan atıp yeni sınava hazırlanın"dememin nesi sizi rahatsız etti.
  11. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Koray Bey, size magazin gazeteciğili tanımı yapsam çok mu abs olur?
    merak etiğiniz cümlenin hepsini alalım isterseniz, birde bu cümlenin bulunduğu mesajdan öncekileri;
    "Bunuda tartıştık :) örnek verin dicem ama.. bence olan oldu, bunları kafanızdan atıp yeni sınava hazırlanın."
    Burada tartıştık diyerek içi alev alev yanan bir arkadaşa sus temek istemişsiniz, tartıştık artık yeter. sonra, "örnek verin dicem ama.." ver ama ne farkeder, zaten kalmışsın.. .
    şimdi merak ettiğiniz cümle, "bunları artık kafanızdan.. " siz empati kelimesini bilirmisiniz? sınavı kaybeden, yada derdi büyük olan birine bu söylenir mi? yada ikinci kez bu sınavı kaybenden birine? boşfeeer gitsin, havası veren bu yorum sınavı geçtiğim halde beni derinden üzdü.. bu sınavda kaybedenlerin aslında gerçek kaybedenler olmadığı çok açık.. üzüntüler ve sevinçler ters orantılıdır.. biri paylaştıkça azalır, diğeri paylaştıkça artar..
  12. ali bey..tam 14 adet rahatsız yemişim 8 izini siz vermişsiniz:)..
  13. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    kısasa kısas metodu.. bu mesajda rahatsız birşey varsa bugün bu forumdaki user ımı iptal eder birdaha asla girmem..
    siz isg uzmanı oldunuz. bu tarzla umarım başarılı olursunuz..
  14. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    hocam oda bir şey mi.. benim 23 .. 15 i Ali beyden...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Eylül 2013 ---
    Vallahi kısas değil ciddi rahatsız ediyorsunuz artık beni...
  15. o_O
  16. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    rahatsız eden kim?
  17. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ali Üstün bey.. şöyle yapayım. Ben bir mesaj yazmadan size atayım. Siz bir kontrol edin, düzenleyin, uygunsa burdan yayına sokalım.
  18. ali bey..ben kaldım 69 da..gerekirse umut da kırılır ümitte, boşa ümit taşımak hayal kırıklığını arttıracağı gibi insanın ilerisi için konsantresini düşünür, koray bey bunu vurgulamak istedi yazılarında, söylemek istediği buydu fakat bunu açık şekilde değil anlaşılabilecek seviyede yerine getirmeyi tercih etti..yanlış düşünmenizi istemem..
  19. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    gerek yok. sadece mesaj atarken 2-3 kere düşünün yeterli.. dünya sizlerin çevresinde dönmüyor..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Eylül 2013 ---
    Doğan bey gerçek mesleğiniz avukatlıkmıdır?
  20. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    karar verin 2 mi düşüneyim 3 mü... yerime düşünmek istemez misiniz.. faydalansak sizden.