1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. keşke avukat olsaydım keşke..buna zorluyorsunuz
  2. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bunada gerek yok.. doğruyu 2 de mi yoksa 3 demi bulacağınıza siz karar verebilirsiniz..
  3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ali Bey bana ve doğan bey'e niye taktınız vallahi kızmıcam :) meraktan
  4. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ben olucam.. sınava girip hukuk kazanacağım. sizede tavsiye ederim. kazanırsanız zorladığım için iyi birşey yapmış olurum..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Eylül 2013 ---
    işte bu mesaj yüzünden Koray Bey,
    vallahi kızmicam? isterseniz kızabilirsiniz.. özgür bir ülkede yaşıyoruz..
    ayrıca size ilk ve tek vede son kez tepki veren ben değilim.. benim mesajlarımın rahatsız edici olduğunu sadece siz düşünüyorusunuz, ama sizinkini benden başka kaç kişi..
  5. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Hey tanrım Bir Ali Üstün vakamız oldu :).. hayır kurdunu dökse anlasak asıl dert ne onu merak ediyorum. Biraz cesur olun hadi. Nedir asıl mesele?

6. ben söylediğiniz şeylerden gücenmiyorum, sizin bu şekilde düşünmeniz beni gücendiriyor
  7. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    rahatsız edici yorum uyaptığım mesajlarınzı okuyun lütfen.. hala anlayamıyorsanız ben anlatsamda faydası olmaz..
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Canım benim senden başka rahatsız olun yok ama sorun sende olabilir mi?
    Hey tanrım komedi gibi :)

Neyse sizi kendi halinize bırakalım. Rahatsız edici diyeceğiniz 600 küsür mesajım var biraz arayın bulursunuz. :)
  9. ali bey..ben kabul ediyorum..evet oteki forumu parmağımızda çevirdik, ben salladım koray bey toparladı ,koray bey vehiceleri sundukça ben abarttım..bol keseden iptalleri attık, attık fakat 7 adet sorumuz değiştirildi, bu yedi adet soru genele en fazla 3 puan katkı yaptı, bizim savunduğumuz sorularla alakasız iptaller geldiyse kabahat bize mi kalıyor
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Biliyosunuz ben 9+2 iptal savunmuştum. Benim günahım daha az.
  11. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    hiç bir alakası yok.. tarzınız çok kaba.. mesajlarınızı okursanız anlarsınız.. Koray beyede dediğim gibi, anlayamazsanız zaten benim de söyleyecek birşeyim yok demektir..

12. gelmesi düşünülen iptaller gelseydi bu rakam 14+2 olurdu..
  13. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    işte bu sebeple rahatsız edici.. küçümseyici, herşeyi bilen abi edası.. ama gerçekten öyle mi?

14. ali bey..ben kabalaşıyorum bazen..bu benim yazıdilim, kimisi toparlayıcı olur,sadece dinleyen olur, gayet mantıklı konuşanlar olur..bunun için hiçkimse yargılanmamalı
  15. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ya adaletli olun adını unuttum. 3 iptal olur diyen vardı. Niye ben niye biz :)

Hayır çok iptal benimde işime gelir. Nasılsa iptaller doğru sayılıyor. 50 iptale kadar yolu vardı.
  16. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    peki o zaman size abi tavsiyesi, bu tarzla isg uzmanlığında başarılı olmanız çok zor. isg uzmanı demek herkes ile iyi geçinen demektir.. birgün sahaya indiğinde, çalıştığın iş yerinde herkesle iyi eçienemzsen eğer, çalışanlardan biri şikayet ediverir.. meslek hastalığına yakalandım deyi verir.. kabak senin başına patlar..
    ben isgu yu çok sevip ve sevdiği için iş kazasına uğradığı halde şikayetçi olmayanları bilirim.. başını yakabilirsin, iyi düşün..

17. ali bey..siz düşünün..bu durum sizde var
  18. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bu mesaj neden rahatsız etti, doğruları yansıttığı için mi :D

19. hayır..kahrolduğum için..bir insanın savunduğu doğruyu kendisinde görememesi beni üzdüğü için..
  20. olumsuz zihniyetli insan kendim için konuşuyorum yapıcı olamaz..bu konuşmalar kırıcı fakat bunlardan ötürü ben size bakış açımı değiştirmem ali bey..iki tatlı yaklaşımla herşey düzelebilir..

yo koray bey ali bey ben samimi niyetle söylüyorum bunu herkes görecek ve okuyacak, arkadaş yargılar da gerekirse kırar da..ben ali beyin tutumunu yanlış değerlendirmiyorum, çünkü niyeti samimi düşüncelerini doğru biçimde aktarıyor..