1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 igu sınavında iptal edilmesini düşündüğünüz sorular ve gerekçeleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Lütfen uslubumuza dikkat edelim.Bu şekilde iğneleyici aşağılayıcı konuşmalar devam ederse konu kapatılacaktır.Buna neden olan kişiler hakkında site politikası uygulanacaktır.
  2. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    o soru iptal olmalıydı. olmaması için soruda parentez içinde (yükün ağırlığını vermek mümkün değildir ) yazmalıydı. eğer ağırlığı vermek imkansız değilse vermek zorunda.
  3. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    burda pek çok talep var
    1- itirazlar ücretsiz olsun
    2- iptal başvuruları tekrar incelensin
    3- eğitim kurumlarının başarı karşılaştırması yapılsın , dikkat çekici şekilde başarı oranı çok yüksek olan incelemeye alınsın
    4- sınav sorularının hazırlanışı konusunda inceleme yapılsın.

aslında bu dilekçe çalışma bakanlığını cumhur başkanlığına şikayet oluyor bir yerde, bu kadar patırtı çıkan bir konuda böyle bir başşvuru olmadanda inceleme yapılması gerekir. ama yıllardır aynı terane. dilekçeden zarar gelmez bakarsın işe yarar
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ya benim açımdan çok net bir sorun.. mümkünse demi,ş zorunluluk yok tüm diğer şıklar zorunlu. Sınav komisyonuda benim gibi düşünmüş, Yani ben buna hiç bir bilirkişinin hatalı diyeceğine ihtimal vermem.

Cumhurbaşkanına dilekçe yazmak bana çok abzürd geldi. :)