1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 sınavı iptal edilen sorular ne zaman belli olcak?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Erol Ö. tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Öncelikle siteminizi anlıyor ve bu konuda sizi destekliyorum. Ortada haksızlık var tabiki. Biz 5 soru iptal olursa iyidir falan da demedik. Olacağı söyledik. Olacaklar bazen adaletli olmayabilir. zaten olacağı söylerkende yine ince bir sitem içerisinde söyledik. 10 soru iptali olursa sınavın iptali gündeme gelir. Bunu da sınav komisyonu ve bakanlık karizmaları sarılmasın diye 3-5 soru iptaliyle bu konuyu kapatırlar. Bizim söylemeye çalıştığımız budur.
    Hakkmızda hayırlısı olsun.
  2. korbay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    amin inşallah. bu arada o 10 soru iptal olursa sınav iptal olur diye birşey görmedim ben. kaynak gösterebilir misin?
  3. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Bende buradaki arkadaşlardan duydum belirli bir dayanağım yok ama bununla ilgili bir düzenlemenin olabileceği düşüncesindeyim.
  4. korbay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    şu an için şehir efsanesi olarak durmakta. ne zaman belgelenir o zaman deriz bu şekilde.
  5. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    siz tahmini kaç aldınız ağutos sınavında?
  6. korbay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    59
  7. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Hepimizin çok emeği var bu süreçte.. Umarım herkes hakkını alıp, başarılı olur.
  8. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Normal koşullarda 76 aldım fakat sınavda iptal edilme durumu olan sorularla beraber puanım bir kaç puan daha yükselebilir, 65-69 arasında kalan arkadaşlarım dilerim geçerler herşey gönlümüze göre olsun .
  9. sınav sonuçları açıklanacak iptallerden ses yok :(
  10. caner öz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    iptallerin belli olacağı tarihi bilen var mı ?
  11. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Ezel hanım siz tahmini kaç aldınız?
  12. hasan serin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınav uygulamasına ve sonuçlara ilişkin itirazlar 10 (on) gün içerisinde YEĞİTEK tarafından
    incelenip sonuçlandırılarak adaylara ve İSGGM’ye bildirilecektir.
  13. yarın açıklanması gerek.
  14. memo uglyking İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Az önce isggm yi aradım. itirazlar haftaya açıklanacak. sınav sonucundan bir kaç gün önce açıklanacak sanırım
  15. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu sınavda max 4 soru ıptal olur oda 4 tane zor
  16. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    4 tane iptal edeceklerse hiç etmesinler daha iyi.Bu 4 tane iptal de sus payı olacak herhalde.Gerçi benim 67, 4 tane iptal bana yetiyor ama sırf bana yetiyor deyip haksizliklara göz yummamak lazım.en azından 8-9 tane iptal edilmeli...
  17. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    8-9 tane hayatta olmaz ferit bey
  18. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Arkadaşlar iptal edecekleri soruların bizde yanlış olup olmadığı da önemli. Ben 18 mayıs sınavda 69 la kaldım. 5 soru iptalinden 2 tanesi tuttu. iptal olan soruları doğru yapmışsak iptaller kurtarmıyor malesef..
  19. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    haftaya sarkması mümkün değil.10 gün içinde itiraz sonuçlarını açıklamaları lazım.yarın açıklamaları lazım...