1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 sınavı iptal edilen sorular ne zaman belli olcak?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Erol Ö. tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. neye göre kime göre olmaz diyon anlamadım.2011 yılındaki sınavda nasıl 7 soru ıptal oldu.
  2. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    iptal olacak olmak zorunda.yanlissa hataliysa iptal etmek zorundalar.8 se 8 10 sa 10. yanlış soruları bile bile kimseye yutturamazlar.ben kalırsam peşi ni bırakmam bunların.bu ülkede adalet var hak var hukuk var hukuk ( ki ondan da şüpheliyim.) en kötü ihtimal ihm var.biz koyun oldukça güden çok olur.ama yeter artık beni guttukleri.
  3. perdeler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67429
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Sentez Denetim Osgb
    Öyle bir sınavdıki bu sınav artık nereye nasıl çalışacağmı şaşırdım zira gerçekten çok çalıştığım bir sınavdı..hayrılısı bakalım gerekli itirazlar yapıldı umarım birşeyler çıkar
  4. mrttaskaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar ne zaman açıklanacak bu iptal soruları yada iptal olurmu sorular..
  5. yarın diye bekliyoruz.
  6. volcane29 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar, Kaç soruya itiraz edildi bilen var mı?
  7. caner öz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    15 soru iptal olacak,iptallerde rekor olacak,herkes görevini layığıyla yapacak,soruları bilerek yanlış yapanlar kazandıkları itiraz paralarını cebe indirecek bir sonraki sınavın yolunu 4 gözle bekleyecekler,bu çark böyle dönüp duracak..
  8. Filiz fırat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Keşke dediğin gibi olsa
  9. Özlem Yıldırım İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32007
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    kamu
    iptal edilen soruları biznerden nasıl öğreneceğiz bilen var mı?
  10. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

meb yada isgümden ögrenebilirsiniz
  11. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Özlem Hanım siz ağustos sınavından tahmini kaç alırsınız?
  12. Özlem Yıldırım İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32007
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    kamu
    70-71 neden sordunuz
  13. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    :) ünvanınızda C sınıfı Uzman yazıyor da. Acaba başka biri için mi takip ediyorsunuz diye düşündüm.
  14. Özlem Yıldırım İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32007
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    kamu
    farketmeden yanlış işaretlemişim (bir alttakini seçememişim) siz söyleyince gördüm teşekkür ederim
  15. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kesinlikle ben de çok çalıştım....66 da bekliyorum iptalleri .....
  16. galiba yarın açıklanacakmış iptaller biz öyle duyduk :D
  17. MUBERRA SENGUN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  18. 97 derken :D
  19. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Yine haber yok sanırım :) Valla pembe dizi gibi oldu "Bekleyin çok yakında" , "parmaktan sonra" (m.ali erbil) gibi oldu bu olayda.. :) gülesin mi ağlayasın mı ? :)
  20. Uğur A. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bilindiği üzere, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan 2013/PrNu:11 kodlu protokol kapsamında 18 Ağustos 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Adı geçen protokol kapsamında sınavda yer alan sorulara ve cevaplarına gelen itirazlar, soruları hazırlayan akademisyenlerce değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. Sınavla ilgili değerlendirme Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu kararlar doğrultusunda yapılacak ve sonuçlar adaylara ilgili protokol kapsamında ilan edilecektir.

İŞYERİ HEKİMLİĞİ:

İptal veya cevap şıkkı değişikliği gerektirecek herhangi bir soru bulunmamaktadır.

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

A kitapçığındaki 17 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 7 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 30 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 40 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 50 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 82 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 92 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 83 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 93 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 84 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 94 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 95 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 51 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 42 nolu sorunun cevap şıkkının (A) yerine (B) olarak düzeltilmesi
    A kitapçığındaki 58 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 49 nolu sorunun cevap şıkkının (C) yerine (B) olarak düzeltilmesi