1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos 2013 sınavındaki başarı oranı

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve H.İbrahim tarafından 25 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. H.İbrahim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27333
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    18 Ağustos sınavının başarı oranının %7 olduguna dair bilgi aldım, doğruluk payı nedir??
  2. benim sınıfımda 19 kişide 3 kişi kazandı:(
  3. Hakan BARTIN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62085
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    % 10 ile % 17 arasında olduğu duyumları aldım. Resmi açıklama ne zaman yapılır? Bilen var mı?
  4. H.İbrahim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27333
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    3 kişiden 1 i sizsinız galıba, tbrkler...
  5. teşekkür ederim
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Eğitim kurumlarında eğitim verecek kapasitede eğitmen yok.yada zamanları yok.:)..Normal karşılıyorum.
  7. fethullahsonmez İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende başarı oranının %10 olduğunu duydum. Bir arkadaşım sınavın normalden kolay olduğundan dolayı zor olduğunu söyledi bana
  8. o nasıl oluyo ki:))
  9. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Benim sınıftan 25 kişiden 4 kişi sınavı geçti..:(
  10. fethullahsonmez İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınav tarzı değiştiği için zorlanmışlar yani beklediklerinden kolay olduğu için zorlandıklarını söylediler :)

Bu 4 kişiden biri sizsiniz umarım
  11. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    "hee canım hee" dediniz dimi :)
  12. Erdem Sahin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    %7 de olur daha asagida arkadaslar. Ben uzaktan egitimleri gerektigi gibi yapip, derslere de duzenli katilan arkadaslarin genelde gectigine sahit oldum. Ama derslere gelmesek olmazmi diyen ve uzaktan egitimi PC yi acik birakarak halleden arkadaslarin sinavdaki yuz ifadeleride malum..Basarmak icin calismak gerekiyor, bahaneleri gecelim:)
  13. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Uzaktan eğitimlerin hiç birine katılmadın. PC açık bırakmayı bırakın açmadım bile.

Ama tabi öğrenme süreci kişiden kişiye değişir kimi dinleyerek kimi okuyorak kimi bunlar ne sorarı çözümleyerek başarılı olur. Kesin bir formül yok.
  14. Erdem Sahin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Evet bir arkadasim daha var sizin gibi gecen. Ama o sektorun tam icindeydi, oyle bir avantaji vardi. Lakin demek istedigim, oyle 1-2 calisayim hallederim olayi degil bu sinav. kirk kusur ders konusundan belirli olcude bilgiye sahip olmak gerekiyor..
  15. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Evet evet buna katılıyorum...
  16. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben uzaktan ders sunumlarını tek tek takip ettim, her akşam iş çıkışında koşa koşa kursa gitti hiç bir dersi kaçırmadım, tüm geçmiş çıkmış soruları 4-5 kere çözdüm hatta farklı arkadaşlarımdan aldığım soruları ve kısa notları da çalıştım ha üstüne üstlük tüm konulardan bir harita methot defteri not da çıkardım. SONUÇ: 69 daha öncede demiştim dikkat, konsatre, heycan vs.
  17. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Çok ders çalışmak iyi ders çalışmak değildir. Uzaktan sunum izlemedim. Kurslara yeterince devam etmedim. Hiç not tutmadım. Her gün az ama düzenli ve soru odaklı çalıştım.
  18. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ne güzel. Şanslısınız
  19. Erdem Sahin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sizinki tevekkul e girmis hocam, elinizden geleni yapmisniz. Attiginiz sorulardan birisi tutsa tamamis. Insallah birdahaki sefere gecersiniz.
  20. Mustafa AYKUL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31331
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AKAYTEL İletişim
    25 de 5 en yüksek 72 (^_^)