1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos - 23 kasım tarihlerinde yapılacak sınav hakkında

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Mehmet Hayri Cüneydi tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Hayri Cüneydi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gülçek Tekstil
    Arkadaşlar bu konuyu nereye açacağımı tam bilemediğim için buraya açtım.Yanlış olduysa öncelikle kusura bakmayın.Bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.Geçen senelerde devlet İSG Uzmanlığı için 2 sınav yapıyordu.Bu sene 3 sınav yapacak.18 Mayıs'taki sınavda başarılı olamadım.Sorum şu.18 Ağustos'taki sınava girmesem de 23 Kasım'daki sınava girsem olur mu?Bu süreyi daha iyi hazırlanıp geçireceğimi düşünüyorum.Malum önümüz Ramazan.Ders çalışmak çok zor olacak.18 Ağustos'ta girmezsem 23 Kasım'da girebilir miyim 2 hakkımı kullanmak için.Yoksa 18 Ağustos'ta zorunlu muyum sınava girmeye?Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
  2. Timuçin Günesen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    gimdes
    3 yıl içinde 2. hakkınızı kullanabilirsiniz sadece hangi sınava gireceğinize karar verin ve ona başvurun bende sizin gibiyim kasım düşünüyorum,şimdiden başarılar
  3. Mehmet Hayri Cüneydi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gülçek Tekstil
    Çok teşekkür ederim.Sağolun.Size de başarılar.Hangi sınava gireceğimizi herhangi bir devlet kuruluşuna bildirmemiz gerekir mi?
  4. Timuçin Günesen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    gimdes
    yok sadece başvuru yapıyorsunuz o kadar
  5. Hayır gerekli değil, kaydınızı yaptırmazsanız sınava giremezsiniz zaten, bi sonrakine kaydınızı yaptırırsınız ona girersiniz...
  6. Mehmet Hayri Cüneydi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gülçek Tekstil
    Yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.
  7. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Mehmet bey torba yasadaki düzenlemeyle bir an önce c sınıfı belge almanızda fayda var, c sınıfı belgeyi geç almakla torba yasadaki düzenlemeyle mağdur olabilirsiniz, tabi karar sizin, konuyu görünce paylaşmak istedim.
  8. Mehmet Hayri Cüneydi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gülçek Tekstil
    Teşekkür ederim uyarınız için.Ama eksiklerimi gidermek için 1 ay kısa bir süre ve önümüz Ramazan.Çok zor olacak ders çalışmak.O sebepten düşünemiyorum 18 Ağustos sınavını.Girip tekrar başarısız olup hakkı tamamen kaybetmektense diye düşünüyorum.
  9. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Tabi kişisel durumunuzu bilemiyorum, hayırlısı olsun.
  10. Mehmet Hayri Cüneydi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gülçek Tekstil
    Amin cümlemiz için hayırlısı olur inşa'Allah.
  11. Selen Ergeneman İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    MWH Turkey
    Merhaba, torba yasasında 3 yıl içinde Ağuıstos hariç herhangi bir sınava girmek neden kaygı niteliği taşıyor, aydınlatır mısınız ? Ben de Kasım'da girebilirim ve ilk sınavım olacak.