1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos da sınava girecek olan bizler için tavsiye ve önerileriniz nelerdir?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erhan Dalkılıç tarafından 5 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Antalya
  Sertifika Numarası:
  38443
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  KAMU-05070785451
  sınava girecek arkadaşlar,öncelikle 6331 sayılı kanunu çok iyi okumalılar.4857 sayılı kanundan bir kaç madde eklenmiş değişmiş sadece..sonra en önemlisi İş güvenliği tüzüğü..bütün rakamlar,ölçüler orada yazıyor..sonra her çalışma alanına ait yönetmelikleri yazıcıdan çıkarın.okuyun,özetleyin...öğretmen olarak ben böyle çalıştım..
 2. banu_zaim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Ne kadarlık bir zaman da bu çalışmaları tamamlayabildiniz? Ben ağustos ayındaki sınav için yeni çalışmaya başlayacağım inşallah yetiştirebilirim.
 3. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Antalya
  Sertifika Numarası:
  38443
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  KAMU-05070785451
  sayın banu_zaim arkadaşım.hemen başlamalısınız..önce çsgb sitesindeki yönetmelikleri okuyun özetlerini çıkarın.sonra geçmiş yıl sorularını çözün tekrar tekrar..başaracağınıza eminim.