1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar forumda yapmış olduğumuz yorumlar bazen konu dışına çıkıyor, buda konudan uzaklaşmaya sebebiyet veriyor. Diğer arkadaşlara yardımcı olmak için yeni bir konu açtım. Bizim ekip burada toplansın her telden muhabbet olsun :D
  2. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    uyku vakti yarın görüşürüz .....iyi geceler herkese....
  3. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sizede ben işteyim. gece vardiyası malum...

4. emre ,uzman olursan şuan çalıştığın işyerinde mi..
  5. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    evet

6. ben bayağı kararsızım..4 şirketi kandırdım bir diğeri amcam çağırıyor kafamız nereye gidecem şaşırdım valla
  7. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sen hepsinin üstesinden gelirsin.

8. içlerinden sadece birtanesine belki:)..büyük yerler buralar
  9. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    O zaman bende geleyim :D

10. şu şekilde olur ..ufak amcam kasımpaşa nın asbaşkanı, kemerburgaz da klubün 2 yıl sürecek inşaası devam ediyor, belki hatırlarsın 6 ay önce haberlere çıktı çalışmalar durdurulmuştu, bir de marmaray in ihalesine gireceğim diyordu, bir görüşmem lazım, sınavdan önce beni 15 defa aradı belgen nezaman hazır diye ama..düşünüyorum
  11. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    :D
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 8 Eylül 2013 ---
    Sana tavsiyem, kiminle çalışırsan çalış işini herzaman sağlam yap. Bir dost tavsiyesi.

12. tersaneye girme imkanım da var, firma belli ama ismini yazmıyım, leventteki ilaç fabrikalarından caddeye yakın olanı:)..ama sen avantajlısın sonuçta çalışmış olduğun işyeri uyum sürecin yok
  13. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Evet. Saha denetimlerine başlıyoruz. Şimdi uygunsuzluk bildirim formu hazırlıyorum. Ekibi falan kurduk. Anlayacağın ufaktan çalışmalara başladık.

14. ben ne power ne excel bilmiyorum, işim yaş:)

emre..ben film bakacağım..şu sınav sonuçları açıklanana kadar benden tık yok, fuar sınavdan sonraki pazar ise bi çayını içeriz:)
  15. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    excel e şimdilik gerek yok, biraz word işini görür, power point zor değil. kurcalayarak öğrenirsin.

16. 20 güne hepsini kavrarım..hadi hayırlı geceler..görüşürüz
  17. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    tabikiii. iyi geceler, tatlı rüyalar
    ben buralardayım :D

18. emre..çok şifre kırdım fakat lambada filmini 4 aydır bulamadım, bütün gün aradım yok
  19. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Evet bura iyi olmuş konu dışına çıkıyorduk :) rahatsız olanlar olacaktı. Sevgili Emre teşekkür ederim.

20. bana mı söyledin bunu..sen bir daha söyle bana ben sana ne diyeceğim..