1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    isg uzmanı bu dediğin kategoriye giriyor mu sence?
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Emek gücünü satıyor bir ücret karşılığı.. hemde birden çok patrona :)
  3. Selim Gündoğan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kendi mühendislik alanında çalışıpta sonradan iş güvenliği uzmanlığa geçen var mı ?
  4. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yani işçi... iş hukuku isg uzmanları içinde geçerli. mahkemelik olsak iş hukukunun işçileri koruyan maddelerinden faydalanabiliriz. doğrumu anladım?
  5. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Tabiki
  6. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    soruyu şöyle değiştireyim o zaman. işçi ile işveren dolayısı ile isg uzmanı davalık olsa isg uzmanı kendini hangi yasa ile savunacak?
  7. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    davanın konusu önemli :)
  8. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Size bugün başımdan geçen bir olayı anlatayim......öğlen bir iş görüşmesi için alsancak a gittim....tam görüşme yapacağım sokağa arabamı parkediyorum ki ordan biri lastiğin patlak olduğunu söyledi....resmen lastik yerde !!!!! Sağolsunlar oradan esnaf lastiği sisirdi ve lastikciye yönlendirdiler .....çıtkırıldım ben lastikciye gittim ve çok iyi bir şekilde karşılandım .....insanların çalışma ortamlarini kucumsemiyorum ama felaket bir yer....risk değerlendirmesi açısından etrafı inceledim ....resmen felaketler senaryosu.....anlatamam ayrintiyi.....asıl böyle yerlerin en kısa zamanda elden geçirilmesi lazım....risk analizi yapıldı mi dedim....o ne dedi......kendi kendime sus müge dedim.....isim bitti ve resmen kaçtım....bu arada kocaman bir civi çıkardı :)
  9. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    İlk potansiyel işinizi de bulmuşsunuz. Tekrar gidip risk değerlendirmenin zorunlu olduğunu söyleyek ve işi alacaksınız. Sonra diğer tamirhanelere uzanacaksınız. :)

10. kap oralari..hallet işi:)..tabanına çivi batmayan zoraki virajda alabora olur..alaboralarda konuşur da durur iş yok aç kaldım...
  11. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Kesinlikle işi bana verirler :) ama öyle yerlere 10 cm lik topukla bakimli bir halde değil...daha sade gitmek lazım....koray bunlar işin sakasi....ben sertifikami alayım ekmek nerde ben oradayım .....bir iş gorusmesinden lastikciye risk analizine gidilmezmis onu tecrübe ettim :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Eylül 2013 ---
    Kendime güveniyorum aç kalmam ama zengin olamayabilirim doğan :)
  12. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Belgeyi alınca market, kasap, bakkal, oturduğum site, manav, balıkçım ..vs hepsi potansiyel müşterimdir. :)

13. ökçeleri çıkar at köşeye senin ağzın koca duruyor sen büyük lokmalardasın potansiyelini kullan:)
  14. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    gidip okuldaki sıraya kopya yazabilirdin :)
  15. Alihan DAĞHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82213
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
    Benim çevremden de iş teklifleri geliyor,arkadaşlar bu arada yangın ile ilgili sorunu olana yardım edebilirim.
  16. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    hadi biraz da gülelim
    sen olsaydın kopya olarak ne yazardın kanunu mu tüzükleri mi yoksa yönetmelikleri mi?
  17. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Örnek rapor.....konusunu okuyun...6 bildiri var...bayan arkadaşı çileden çıkardılar :) :) :)
  18. Alihan DAĞHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82213
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
    Ben de anlamadım bayan sanki herkese tek tek mesaj mı atacak, işine gelirse cevap verirsin işine gelmezse cevap vermezsin.Umarım şevki kırılmamıştır.Kalp kırmak kolayda tamiri çok zor.
  19. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    merhaba arkadaşlar ben de diğer forumdaki arkadaşlar nereye gitti diyordum.iptaller açıklandıktan sonra...koray bey müge hn.doğan bey emre bey...burada toplandığınızı diğer forumdan öğrendim.
    iptallerden memnun kaldınız mı ben 71 bekliyorum.inşallah geçerim ayrıca iki soruyu da hatırlayamıyorum.

20. hoşgeldiniz..:)..burası çok güzel imkanı paylaşımları harika

hangi yazıdan bahsediyorsunuz?