1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    çok teşekkürler ben gül kaya ismini kullanıyordum şu an gerçek ismimle katıldım:)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Eylül 2013 ---
    iptal sorular nasıl sizce doğan bey inşallah ben de geçerim içim de çok huzursuzluk var 71..oldu +2 geldi iptallerden ayrıca 2 soruyu hatırlayamıyorum onları yanlış sayıyorum.

2. zaten isminizi hiç anımsayamamıştım hafızam yasak kaset gibidir..evet gül hanım:)..şuan oldu..evet..perşembe gününe çook az kaldı
    valla forumum renginden ahenginde midir nedir insanın insana özenesi geliyor..iyisinizdir inşallah, sıkıntılu uzun bir bekleme süreci hepimizi usandırdı..
  3. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    çok teşekkürler doğan bey hayırlısı olsun.71 gibi bekliyorum ama bilemiyorum 2 puan da iptallerden geldi.sizlerin ki daha iyidir umarım.

4. benimle aynı durumdasınız..iki puan iptallerden geldi puanım 70 ve 1 sorudan emin değilim olursa 71 olmassa yine yetmiş..sizin emin olamadığınız soruları söylerseniz kanaate varabiliriz
  5. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Hoşgeldiniz aynur hanım, hepimiz burdayız :)

6. bayanı çıldırtan yazı
  7. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    doğan bey benim asetilen sorusu a ya da b idi...o değişti yine hatırlayamıyorum.doğrudur gibi mi düşündüm işaretledim.yanlıştır gibi mi düşündüm işaretledim....bir de güven bey in ekranlı araç sorusunda hangisini göz önünde bulundurmaz.bu soruyu bulundurur gibi mi anladım diye çekincem var.bu iki soru 71 in haricinde...
    hoşbulduk koray bey ben de allah allah iptallrden sonra hepiniz birden gidince şaşırmıştım.

8. evet..masaüstü...süreksiz pc/hesap makinesi....ben de bu sorudan emin olamadım..bulundurulur şeklinde algılayarak yalnız masaüstünü işaretleme ihtimalim var..evet..hak veriyorum bu soruda çok arkadaşımız şüpheye düşmeli hesabını da buna göre yapıp sonradan hayal kırıklığı yaşamamalı

asetilen sorusunda çok büyük riski alarak konuşuyorum..sezgilerimde şu ana kadar 112 defa yanılmadım..bu 113 olacak sayıyorum 6 senedir..b şıkkını işaretlediniz..+1 yapın
  9. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    bir kaç soru daha vardı iptal olacak...ama yapmadılar...

10. iptal olması gereken ..gerekenden fazlasını yaptılar..içiniz rahat olsun..

11. sınav soruları adil değildi ve düşündürücü soruların fazlalığı zorlaştırıcılık kattı..hatalı soru sayısı, kuralına uygun olmayan sorular şeklinde düşünün..şıklara takılmayın..
  12. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    evet hayırlısı...diğer sınavlardan farklıydı...
    gördüm gördüm koray yerine doğan yazmış olabilirim.:)

13. olan oldu geçti bitti, dua etmek ne çare..bekleyip göreceğiz..hayırlısını dilemek..
  14. Alihan DAĞHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82213
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
    örnek rapor ana sayfada var

15. berfu hanım da sizin kadar tedirgin..hiç kolay deil..ben annelere çok üzülüyorum..köpeklerimden biliyorum evladım gibiler 2 ay boyunca gözümün içine baktılar resmen ilgiyi azalttım konsantremi hep bu sınava verdim..bir yandan onlara kötü davranabildim bağırdım kızdım..sizlerin sorumluluklarını düşünüyorum da..gerçekten çok üzülüyorum..
  16. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yaklaştıkça tırıslıyorum
    tırısladıkça yaklaşıyorum o güne diyenlerdenim
    önce 61 i sonrada 69 u bulan tek kişimiyim :D
    70 olursa buraya bana ilham veren bir golumu koyacam çok sihirli bi gol bu hep bu golun bana bişeyi işaret ettiğini düşündüm :D herkese sevgiler saygılar

17. hiç belli olmaz..yanlış düşündüğün 2-3 kodlama belki de doğrudur..örnekleri olmuş daha önce
  18. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tek soru dostum 70 i geçemem 69 altınada düşemem
    75. soru b veya d yangın sorusu b grubu ne yaptığımı hatılamıyorum birtürlü
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Eylül 2013 ---
    evt şuan itibariyle yarın açıklanıyo niyrtim kimseyi heyacanalandırmak değil ama ben sınava girerken heyacanlanmadım böle
  19. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    breaking bad
    mutlaka izlemeyenler için
    dizi

20. yarın bir sezonunu bitireceğim..