1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok şanslısın önünde izlememiş olduğun 4 sezon var

2. :)..yabancıların yapımları her zaman güzeldir..
    geçmişte kalan iki diziyi ısrarla aramama rahmen bit türlü bulamadım
    cesur ve güzel....terzi kızı ortis scarlet( gerçek bir aşk hikayesi)..bu diziler damarımdan çıkmadı gitti
  3. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    spartacus gerçek bir aşk hikayesi :D

4. andy gitti refanş azaldı moruk gianni ile devam ettik
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Eylül 2013 ---

bak..aamir khan ı biliyorsundur..o adamın filmlerini kronolojik sırayla izlemelisin..ayrıca
    uzak ufuklar filmini çook kişi izlememiştir..harika bir film mutlaka izlemelisin
  5. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Selam arkadaşlar, gece vardıyasında olduğumdan sizlerle pek görüşemiyorum, takipteyim...
  6. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ya ben ne yazarsam yazım bu Sınav'a kaçıyor benim frekans
    kaybedersen şu kolay çalışılmış çalışılmıştır üstüne koyar alırsında
    bu sınavı yaşayan biri bir sonraki sınavda ne yaptığına nasıl güvenebilirsin.
    sınavı kaybedersek mahkemeye vericem PİSİKOLOJİMİ bozdular daha sınava giremiyorum diye :D

7. insallah güzel günlere..mutlu olalım ki sürekli görüşebilelim
  8. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    emre bey dogan bey belgeleri aldınızmı koydunuzmu çantaya

9. evet..mantıklı..ciddiyim ha..ama gidip de 30 soru 50 soru hatalıydı şeklinde savunma..saçma:)

ya 69 ya 70..ama hangisi:)..68 olmaz
  10. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şimdi konuşulduda diğer faktörler diyim ben türkçesizlik vs vs birbirini etkileyen etkenler bütünü
  11. ali gülsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    elinde son çıkan yönetmeliğe göre hazırlanan risk analiz örneği olan varmı
  12. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dogan kardeşim bu sorular hiçmi işini görmedi 67 idin
  13. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    69-70 arasında gidip geliyor... bende arada kaldım. En kötü ihtimal kasımda halledecez
  14. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sende uzman yazıo ali bey biz daha adayıyız :D

15. asetilen harici 2 puan geldi 69..2 adet sorum komple devre dışıydı..bunlar %99.8 doğru onları katmadan 69
  16. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    valla arkadaşlar inşallah hepberaber geçeriz kurtulurmuyuz bilmem ama 69-70 se fazlasıyla hakettik bu sınavda son nokta çalışanlar için zümreden cevap temin edenler için değil 69-70 için gene başarı ise sahada buda bu gruptan gelicektir. bedava sınav geçersin ama bilgi sahibi olmassın

17. ben bu uzmanlık olayının bilgi odaklı olduğuna inanmıyorum..4 sene sonra bütün avrupa ismimi konuşacak
  18. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bilgi sahibi olmanı istiyorlar sende oluyorsun odaklı olmaz saha başka bişey aynen sölüyorum başarı beleşçilerin olmucaktır. koşullardan çk yararlanıcaklar burasıda kesin. ve kardeşim senin ismini konuşmamaları için hiçbir neden yok :D

19. gerekirse infilak yaparım ama yine de ismimi duyururum..sıradanlaşmaktansa kodese girmeyi dahi yeğlerim
    insanın azmi ne kadar büyük olursa, düş kırıklığına uğradığı vakit aldığı zarar okadar ciddi olur..yarın bu sınavı geçemessem istanbul deil ben dahi kendimi tanıyamam..yine sıkıntı bastı..
  20. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    Allah korusun doğan dur kodes ne gece gece nerden çıktı o?