1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. uche okechuwku nun rotweiler inin oğlu zortu saraloğullarından çatışmayla aldı ufak amcam..karadenizde bir eşi yoktu, 2001 de amcamı korurken vuruldu..ben yaşım gereği çok etkilenmiştim, büyük köpeklere ilgimi azalttı
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Eylül 2013 ---

rita nın iki tane yavrusu olmuştu biri doğduktan 3-4 saat sonra öldü, bir gün boyunca cesedi anasından alamamştım anne duygusu nasıl bir hikmet nasıl birşeydir bu annelik..
  2. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    sınavdan 68 ile kaldığımı bildiğim halde son bir haftadır 12 eylülü heyecanla bekliyorum ya ne desem kendime azdır :)
  3. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende 14 yil sonra evin bahcesine erik agacinin dibine gomdum genclik yillarinda simdi evliyim ve bir oglum var eve balik dahi sokmam diyorum karsiyim sole vebali ustunuze gorundugu gibi degil cokzor cok tatli ve akilli oluyolar aynen cokzor
    Ayni sendromu 69 la yasiyorum
  4. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yarına kadar odaklanacak başka birşeyler bulmak lazım. çünkü stres giderek artıyor :)
  5. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben bakmicam sonuclara 1 hafta daha dursun orda heheh

6. :)..ben de valla öyle düşünüyorum 1 hafta daha beklesem umudumu yaşasam:))
  7. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    en iyisi aslında ama sabredemezsin :)
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    valla ben 75-76 ile geçerim diyorum ama ben bile heyecanla bekliyorum... Yani orada görmek ayrı bir şey.. emin olamıyor insan olumlu da olumsuz da acaba mı diyosun bunun önüne gecemiyosun.
  9. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hatta bidaki sinava hazirlanalim tam sinava girmeden bakariz

10. hahah:)..yarın çok heyecanlı olacak..25 gündür çile çekiyoruz, maki gibi olacaz
  11. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bide o var yaa kendimi bi sonraki sınava hazırlanmam gerekiyor psikolojisine sokamıyorum bir türlü :)
  12. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Valla arkadaslar ciddi ciddi biz bu sinav sorularini baya yorumladik ve iyi rakamlardayiz arti herkesin emek verdigine emin oldugum arkadaslar var burda basarili olan arkadaslari kutlamaliyiz kalirsakda bu yonude var hicaklimdan cikmiyo nese bole birsey olursa kalan arkadaslarda birakmasin forumu birlikte konulari irdeliyerek cikacak sorularida belirleyebiliriz beyin firtinasi iidir diyorum okadar
  13. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Forum mesleği yaparsak daha çok lazım.. Hepimiz burdayız ayrılmak yok :)
  14. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Koray bey bir oda olmasada dernekle biseyler yapilabilir arkanizda yabinizda saginizda solunuzda durabiliriz neden olmasin zaten 4 yil kaldi dogan beyi tum avrupa konusmaya basladiginda bizde bizden cikti deriz heheh
  15. elimizden ne geliyosa yapmalıyız..
  16. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    belgeyi aldıktan sonrada çalıştığımız sektörlerde birbirimize ihtiyacımız olacak. hepimiz ayrı iş kollarında olacağımız için risk değerlendirmesi açısından birbirimize yardımcı olabiliriz. dolayısıyla koray beyin dediği gibi bu forumdan ayrılmak yok:)
  17. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu iste basarili olmanin 1 numarali kurali guvenilir bi cevredir. Aslinda guzel bir reklam ifade eder.
    Nasrettin hocanin 100 lirasi varmis is kuracakmis 99 lirasini reklama harcamis
  18. Leyla Taner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    senin kadar değil hem sen kendini nesanıyosun gıck şey...özline cok yazdm insn bir cevap atar. nasl ukala olduğn buradn anlaşlıyo işte...
  19. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    maki nin bilmedigimiz bi anlami varmi
    114le bitirdi beni valla kork bence

20. maki..çok eski nesillere dayanan bir geçmişi var..şempanzegillerden üretimi devam ettirmiştir, fakat ilkokuldayken okuduğum yeşil bilgi ansiklopedilerinde otçul stagozor dinazoru ile havada uçan trinasor hangisiydi peterantor olması lazım..bunların üremesinden meydana geldiğini okumuştum..