1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Ben kendi yöntemlerimle kapatayım madem. Bu sitenin en büyük artısı "Düzenle" butonu olması.
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Evet bu çok önemli. Ama başka artılarda var. Daha özgür bir ortam. Yöneticiler sizi bir meslekdaş olarak görüyor. Yardım lazımsa gerçekten yardıma çok hazırlar. Ukala değiller. Şu ana kadar beni rahatsız eden hiç bir durum olmadı sitede.

Olursa da hemen yazarım zaten :)
  3. muaz1984 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar yorumlarınızı keyifle takip ediyorum, hepinizi saygıyla selamlıyorum....
    Yarın dananın kuyruğu kopacak, umarım attıklarımız tutmuş, emin olmadığımız soruların cevabı doğru çıkmıştır.....
    Benim beklentim 74 civarı....Beklentikerimiz boşa çıkmaz inşaallah...
  4. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dananın kuyruğu kopuyor arkadaşlar
    zannınızca kaçta açıklanır arkadaşlar
  5. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    başa dönüyorum geyik olsun hayatımda çok ciddiye aldığım sınavlardan biri oldu bu böle yönetmelikler tüzükler kanunlar bide baktım öle sandığım gibi değil herşey bozuk sistem sorular itirazlar itiraz sonrası sınav bence %20 hatalı en az eğer 70 tane adam gibi sorular gelseydi 65-70 alırdı burdaki herkes hemde kılçıksız
    1 soru bile sınavda insanın kafasını karıştırabilir. 20 tanesi ne yaparsa adama bizede onu yaptılar terbiyesizler.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Eylül 2013 ---
    yazmıştım bunu 37.ci soruya geldim dur dedim kendime bi su iç şeker ye şöle bi nefes çek dedim yanlış sınavdamıyım kafamı bi kaldırdım herkes devekuşu gibi gömülmüş sorulara devam şimdi açılırsın dedim kolay sorular başlar şimdi bi baktım sınav bitti :D ve başım çok ağrıyor
  6. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bide zaman herşeyin ilacı gerçekten bunu bilen komisyonda öle bi ayarlamışki sınavı itirazı sınav sonucunu artık lanet diosun açıklada naparsan yap artık bıktığın sıkıldığın bunaldığın son noktada veriyolar ayarı ohh diyoz yani memnun bile oluyoruz
  7. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    inşallah herkes istediğini almıştır. deli sancaklar beni :D beni böle yaptılar biraz
  8. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Yaaa benimde başım çok ağrıdı ve iki gün geçmedi :) sanırım sınavın yan etkisi.....
  9. Abdülkadir YILMAZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Şimdi baktım foruma. Herkese merhaba. Bu sınav bence bundan önceki sınavlardan farklı tarzda yapıldığı için yada bizim beklentimiz o basit tip soruların daha az olduğu bir sınav olduğu için benimde başım ağırdı. Yaptım yaptım uzun bir seri yakalayamadım.
  10. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    ben daha hesabımı da silmedim bıraktım öylece duruyor. yarın bende sildireyim...
  11. Abdülvehap AĞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32495
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    inşallah
    ne guzel unutmaya calışmıştım demek yarın sabah görücez artık inş. herkes için en hayırlısı olur
  12. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    birazda iş yapalım :)
  13. gilgin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yarın herkese hayır gelsin ihşallah
  14. Abdülvehap AĞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32495
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    peki kim sosis yerine parmagını koyabilir....
  15. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    İnşallah sabah ola hayrola...
  16. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    testte bile kimse cesaret edememiş :)bide benim gibi zayıfsa parmaklarda et yoksa hiç cesaret edemez :)
  17. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Off harbiden çok zor, birde herkes işi gücü bırakmış sınav ne gün açıklanacak deyip dürüyor, unutturamıyorumda, dalga geçmek için fırsat kolluyorlar :) :)
  18. son durum nasıl arkadaşlar..
  19. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Selam arkadaşlar, kimler var...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2013 ---
    giderek umutsuzlaştım....
  20. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kanım çekildi an itibariyle 9 suları:eek: