1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. TC'leri (ctrl+V)'ye kilitleyin.
  2. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben sizlere güveniyorum :)
  3. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    emre bey bu sayfayada koysana adresi
  4. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    müge nöbetimi vukuatsız olarak sana devrediyorum ben bi kahve molası verecem 10 dakka :)
  5. günaydın..bidaha mı bekleyecez, hep bekliyoz:S
  6. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Doğan Bey yanınızdaki rita mı
  7. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    şunun şurasında ne kaldı hasan...
  8. :)..bu kızı shyla..her sabah gözümü açtığım anda gözüme atlıyo bebek kaldı ya düşünemiyo kör edebilecek kadar bilinçsiz şey..ikisi de gözüm açılana kadar 2 saat pür dikkat bekliyolar hersabah böyle..çok acayip bu köpekler alemi..sınav sitesi
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2013 ---

ama yeter da..hadi yine16 lara kadar beklemiyelim
  9. Sayfa kilitlendi yükleme başladı kanımca.
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ah hocam neler kalmadı ki.. kazanırsan kazanamayan dostlarına üzüleceksin. İçinde bir burukluk olacak.

sonra iş arama-bulma stresi başlayacak

Kaybedersen, tekrar çalışmak aynı sıkıntıları bir daha yaşamak...vs vs

Her dakika bir yıl gibi.. :)

11. sayfa hangisi, kitlenmeyi ben de yaşamalıyım hadi
  12. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sınav sonuç stresi varken konu ile alakasız bir sorum olacak. İSG uzmanları tam zamanlı olurlarsa ancak eğitim verebiliyorlar, yada firma OSGB ile anlaşmalı ise firma eğitim veriyor. Peki az tehlikeli ve 40 kişi çalışan bir işyeri personeline eğitim vermek zorunda bu durumda bu eğitimi kime verdirmeli?

13. http://www.meb.gov.tr/sinavlar/ sayfa bu da. Düzeldi şimdi bir değişiklik yok malesef.

14. Birazcık heyecan var tabiki. Kendi hesaplarıma göre 69'da kaldım. İptallerden önce 65'ti. 65+2+2 oldu son halde. Bakalım merakla bekliyoruz.

15. şu hesap makinesi sorusunu yok değil de var olarak okuyup da yanlışı işaretlemişsin kendimi vardan yok etmiş olacağım:S
  16. zeynep basar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hangi cevabı verdiğimi hatırlamadığım 10 a yakın soru var benimde ve iptallerle falan 67 oluyorum. bir ümit hatırlayamadıklarımdan 3 tane gelsin diye dua ediyorum.
  17. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Umarım dileğiniz gibi olur..
  18. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    aynen böyle yapacaklar,bende standart öğrenci mızmızlanmalarını sıralayacağım sınav çok zordu bir sürü yanlış soru vardı bu sorular zaman kaybettirdi, yetiştiremedim , sorular çok uzundu sonu gelene kadar başını unuttum vs. :)
  19. ben nickimi tc mi ctrl v ledim pir dikkat bakıyorum