1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    küçük yerde yaşıyorsanız gel de açıkla neden kazanamadığını birsürü insan soracak şimdi

2. haha:)..aynı öyle ha
  3. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    aynen :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2013 ---
    ben şirkette risk analizi, çalışanların eğitimi falan yaptırıyorum osgb ye , dün eğitim verdiler, hiç beğenmedim ben acemi ve belgesiz halimle 10 kat daha iyi eğitim verirdim, bakalım risk analizinde neler çıkacak
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Evet en büyük sorun bu olabilir. Bir sürü laf edilir, bir sınava girdi beceremedi vs vs. Anlatamazsın da durumu
  5. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    valla öyle istediğin kadar zordu de dün eve girerken rus komşum ne oldu berfu diyo yaa
  6. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    üniversiteye kadar küçük bir ilçe de yaşadım.....izmir e gelince ohh be dünya varmış dedim....bir olay olurdu yarım saatte herkes duyardı....:)
  7. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    İstanbul'un en iyi yanlarında biri bu sanırım. Sen istemedikçe kimse seni bilmez tanımaz, ilgilenmez. 300 daireli bir sitede oturuyorum. Ne iş yaptığımı bilen 1-2 dir. Sınava girdiğimi bilen hiç yok :)
  8. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    özendim valla Koray Bey
  9. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hakketen yaa. ne önemliymiş bu sınav hergün soruyorlar, sanki dersin üniversite sınavına girmişim. ama bizimkiler geçemezsem dalga geçmek için soruyorlar :)
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ben hepinizi istanbul'a topluyacağım karar verdim. Türkiye'nin en büyük ve en etkin OSGB'sini kurup birlikte çalışacağız.
  11. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ya benim bildiğim tam zamanlı olmak zorunda değil, osgb ile anlaşmak zorunda değil firma, direk isg uzmanı ve işyeri hekimi ilede anlaşabilir, ve anlaştığı isg uzmanı eğitimide verir risk analizinide yapar, zaten risk analizini uzman olmasanda yapabilirsin.
    hehe güzel olur ama ben gelemem burda çalışıyorum zaten belgeyide sadece kendi işimde kullanacaktım gerçi şimdi oda suya düştü, yeni bir düzenleme yapmazlarsa bize A gerekiyor
  12. İşin kötü yanı sınavın ne kadar kötü olduğunu izah edemiyorsun. Sen çalışmamışsındır düşüncesi oluşuyor karşı tarafta genelde. Halimizden anlamıyorlar.
    2013 YDS Sonbahar 01 Eylülde yapıldı 06 Eylülde açıklandı. Bir sınav açıklamak bu kadar zor bir şey değil neden bu kadar erteleniyor anlamak zor. Optik formlar yerine kitapçıklara işaretlediklerimizi bıraksak elle/gözle okusalar yine bu kadar sürmez.
  13. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    son 24 dk desek
  14. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben varım çoluk çocuk cemaat gelirim valla. Antalya'dan sıkıldım.

15. antalya nüfus yoğunluğuna göre sıkıntısı biraz kabarık şehir..üçgen mahallesinde bulundum 6 ay..zor orası
  16. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  17. zeynep basar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hadi artık açıklansın bitsin bu işkencee :S
  18. ben açıklansa da akşama kadar bekliyeceğim..heyecanımı ancak yumuşatırım
  19. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yeme bizi hasan