1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi

oksi-asetilenide kabullenemiorum ben hala

2. iptal etselerdi de olurdu...şık değişimi +1 vermemek içindi..
  3. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kasım dada böyle sorar bu adamlar

4. sorsunlar..çekinme..bizim hatamız dandik soruları kaçırmaktı..bu defa öyle yapmayacağız
  5. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ya keşke . geçen arkadaşları kutluyorum, kalan sağlar bizimdir :) :) boş verin arkideşler kasım sınavında kolayca geçeriz. nasılsa tüzükte yok, bir kaç yönetmelik altı üstü iki gün önce okudukmu tamamdır
  6. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    geçtiğimi sevinmiyorum gibi bir yalan söylemek istemiyorum ama gerçekten yazık. adaletsizlik, beceriksizlik.... hiç hoş olmadı. hesabını verebilecekler mi acaba? gerci vicdan aramıyorum ama
  7. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  8. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    Doğan bey hepimize moral verdiniz Allah razı olsun sizden
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2013 ---
    evet
  9. 69 alanlar durumu kurtarmak için ne yapmalı?
  10. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    canımız sağolsun arkadaşlar herşeyin başı sağlık diyelim önümüze bakalım
  11. sirvan kırkagac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    o değilde şimdi tüzük çalışmıcaz mı

12. arkadaşlar..3-4 gün çilenizi çekin toparlanın, millete kulak asmayın..stresi de sıkıntıyı da birbirimize destek çıkarak manevi yönden güç vererek aşacağız..karamsar olmayalım
  13. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kasım sınavına girmeli :)
  14. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    mesajım bile gitmiyor.........67.........
  15. :
    )..evet..kasım sınavına girecek arkadaşlr..berfu emre alara..müge..ve diğerleri..bugun yasımızı tutacağız fakat 3-4 gün içinde bu sendromdan kurtulalım, çalışmak zor deil, bilgilerimizi mevcut tutacağız yeterli..bize kaybettiren motive baskısı oldu..bilgi yine aynı bilgi yeterli olacaktır
  16. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  17. sdtylmz33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende 69 aldım.... kaçırdığım öyle 3 soru varki 100 kere cevaplasam yine yanlış yapmazdım ama sınav işte... birde iptal edilecek soruları değilde sormamaları gereken soruları iptal edince o da yaramadı.. kısmet değilmiş.
  18. mehmet__yilmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bence toplu halde mahkemeye verelim arkadaşlar
  19. mehmet__yilmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    3m ve 4m sorusu için mahkemeye verelim