1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bizim kurstan 25 kişiden 8 kişi geçti en yüksek alanda benim o da 78 düşünün gerisini.
  2. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sınıfın çalışkanisiniz ne güzel :)
  3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Valla ben de 73 ile sınıfın en çalışkanıyım. Türkiye genelinde başarı oranı 20-25 arasında olacaktır. Forum sonuçta daha ilgili olanların bulunduğu bir alan burada bile %50 başarı.
  4. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Biraz da yaptığım işten dolayı, İnsan Kaynakları Müdürüyüm.4857 İş Kanunu ezbere bilirim.6331 i her akşam yatmadan önce okudum.Diğerleri Yönetmelik. Nacizane Tavsiyem Eylül ayının sonuna kadar sürekli hergün 4857 ve 6331 sayılı kanunun 2 kez okuyun.Madde madde satır atlamadan.Ekim ayında hergün 2 yönetmelik okuyun.Kasım ayında ise bol bol soru çözün.
  5. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Artık yıllık izin haklarından, ihbar sürelerinden, gece çalışmalarından, gebe kadınlardan, her 2 kanunun da amaç kapsam ve tanımlar kısımlarına özen gösterin.iş sözleşmelerinden, özürlü çalışması, fazla çalışma, fazla sürelerle çalışma farklarından, tatil günlerinden, çalışma süresinden, telafi çalışmasından, çocuk , genç işçi farkından soru kaçırmayın
  6. gilgin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Komik gelmesin ama 70 ile bizim sınıfın en çalışkanı benim o_O
  7. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    buneya bu ne kadar düşük başarı oranı böyle. ben kaldım ama ne derslere doğru dürüs gittim ne çalıştım nede uzaktan eğitimi dinledim yani kalmam gayet normal ama herkesmi benim gibi, kasımda bir iki gün çalışırsam geçerim diyordum ama çalışanlarda geçememiş . bizim kurstaki herkes geçer diye düşünüyorum, merak ettim şimdi yarın öğreneyim bakalımi gerçi kurslarda başarı düşükse sır gibi saklarlar şimdi
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2013 ---
    :) yok artıkya kaç kişilik sınıf
  8. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    80 den aşağı alana dayak var kasımda :)
    sadece 3 kişimi kalmış
  9. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Aman tanrım iyiki geçmişim.. yok ben 80 alamazdım :)
  10. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ya boş ver . 3 ay önce 3 ay sonra ne fark eder, kasımda geçersin bu tecrübe oldu en azından soruları fazla irdelemeyip ilk gözümüze çarpanı işaretlememiz gerektiğini öğrendik.
    alırdın alırdın korku neler yaptırır adama :)
  11. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Koray kutlarım :)
  12. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Hayatımda ilk kez oluyor. İlk kez bir sınıfın en çalışkanı oldum... aman tanrım ben bir inek öğrenciyim ya :)
  13. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sizi de kutluyorum :)
  14. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    koray biraz tecrübe edinsin inşallah bizde olurda kasımda geçersek çaylaklar olarak başını ekşiriz
    her şeyin bir ilki varmış bende ilk defa bir sınavdan başarısız oldum :)
  15. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Geçersek ne ???.. hele bi geçmeyin... bak ben napıyorum :)
  16. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    isg sınavını bilmiyorum ama mayıs sınavında iş hekimlerinin başarısı %90 lardaydı bizim kursta, çoğunluğuda 90 üstüydü
  17. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Alara onlarınki kolay.. ben bütün hekim sınavlarını yaptım.. 80 altına düşmedim 93 bile aldım :)
  18. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yani inşallah demek istedim olurya bir mani çıkar giremeyiz sınavai yada bir bakmışın sınav erteleniri kaldırılır, yada sınava gireriz işaretleme hatası yaparızi yada bişr bakmışsın 40 soru hatalı sorulur :)
  19. koray bey..durum ciddi..çok şikayetler var..siz de beklediğinizin 2-3 puan dibinde,emre bey 69 u ısrarla düşünürlen 67 ve birçok arkadaş..6 tane uzmanla telefondan konuştum..iptal sorularının eklenmeyerek gözden kaçma ihtimali var
    benim gerçekçi olmayacak hurafelere kızdığımı biliyorsunuz fakat koray bey bu işte bir iş var..istisna bir tane olur..alara hanım berfu hanım ayten hanım 73 alacağım derken 71 aldı..iptallerde sorun var şüphem var
  20. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Valla onu bunu bilmem ben ekibi tanıyorum. 3 gün izin sonra her gün takip edeceğim.. çalıştınız mı diye... habersiz gece gezmesi, sinema, tv yok. Her gün çalışılacak. Ben bu mesleği sizsiz yapmak istemiyorum.. bi sözüm dinlensin ya :)