1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    hilton izmirin her yerinden görünüyor dimi. ben otelime gelirken önce hiltonu buluyodum ordan geçiyodum otelime :)
  2. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    özdilek otelide güzeldir sahilevlerinde
  3. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    marmariste yaşayan birinin ankaraya yeşil demesi :D ankara beton şehri denizide yok :( ben hiç beğenmiyorum ...
  4. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kaya resort balçova termal onlarında yeri güzeldir
  5. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hiltonda kalmadım....ancak etkinlikler oluyor onlara katıldım....sanırım 20 .kattı bir tanıtıma katılmıştım ...manzara muhteşemdi......aaa ızmir böylemiymiş dedim :)
  6. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    marmariste tabiki çok yeşil ama hızla betonlaşıyor biz daha çok şimdi datça yı tercih ediyoruz deniz için ama izmirle ankarayı karşılaştırırsak ankara daha bakımlı gibi geldi bana
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2013 ---
    çınar ağaçları çoktu ben çok severim çınar ağaçlarını
  7. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    aynen talat beye de yazmıştım sanırım....çoook güzel olmuş ankara...90 li yıllarını biliyorum fark atmış.....çok beğendim gerçekten :)
    berfu hanım a katılıyorum ... ankara izmirden daha düzenli ......marmaris icmeler çok fena olmuş ... selimiye muhteşem......turunç ....bozburun (ismi doğru yazdım değil mi ) .... çoook güzel yerler :)
  8. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    hocam deniz var oralarda :D o bile yeter tek başına
  9. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    herşey deniz değil.....tabiii ankarada yasarmisin derseniz düşünürüm ...ama .iyi bir iş teklifi olursa koşa koşa giderim :)
  10. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    müge hanım bölüm neydi sizin? iş bulalım size burda 2 ay kalın ne demek istediğimi anlayacaksınız emin olun. :)
  11. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    slm yeni frm uğurlar getire
    bende vurdum kendimi filmlere 18 ağustos ve 12 eylul tarihlerde kabus gibi
    bende birlikten güç dogacağına inanıyorum herzaman ve burda herkonuda emek harcayan arkadaşlar olduğunu biliyorum.
    benimde kafamda güzel çalışmalar var bi belgeleri alalım hayırlısıyla bizim fırtınaya dayanamazlar.
    frma bide geri sayım koyulsa güzel olurdu :D
  12. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    talat bey jeoloji mühendisiyim......çok az yaptım kendi meslegimi .....reklam satısda çalıştım.....öyle iki ay falan deneyemem ....iyi bir isse maddi manevi uzun yıllar kalinmali .....yerini yurdunu terketmek kolay mi......bir de bağlı oldugun insanlar var :) inşallah belgelerimizi alalim umuyorum hepimiz daha iyi yerlerde olacağız :)
  13. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    crown dan bahsediyorsunuz değil mi.....çoook güzel bir otel ..spa merkezine reklam almak için gitmiştim :) hizmetlerinden faydalanmistim :)
  14. Gökhan Erdoğan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hocam kişi başına düşen yeşil alan miktarı en yüksek şehirlerden birisidir Ankara :)
    İzmir in ve dolayısıyla tüm Türkiyemin bayramı kutlu olsun :)
  15. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    İzmir'de kişi başına düşen yeşil alan miktarının 4.38 metrekare

Ankara 18.2 metrekare

istanbul 6.4 metrekare

Bursa 12 metrekare

Ankara'da yeşil alan son 10 yılda patlama yapmış.

İstanbulda nüfusun fazla olması nedeniyle daha az çıkmış olabilir.
  16. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    haklısınız gerçekten yerini yurdunu bırakmak zor oluyor. benim 5 sene oldua ankarada. (bu sene sonunda yıllık iznim 20 güne çıkıyor :)) kurumsal bir firmada çalıştığım için çok şanslıyım ben. yoksa dediğiniz gibi çekilmez.
    koray bey bu veriler doğrumu kaynağını öğrenebilir miyim?
  17. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    koray bey bu nedenle ızmirliler haftasonlarını çeşme urla foça gibi yeşillik bol olan yerlerde geçiriyorlar......bir de manisa yolu güzeldir.....pazar hariç :) teleferigimiz vardı....üniversite yillarimda çoook giderdik....umarım en kısa zamanda açılır ......benim yasadigim bostanli da sadece sahil seridi güzel....orası da büyükşehir belediyesi ile karşıyaka belediyesinin anlaşamaması sebebiyle parmakla sayılı oturma yerleri var....kafeler yol kenarında egzos kokulari içinde......buna rağmen tiklim tıklım
  18. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    sizi napıp edip istanbula alalım biz :)
  19. berfu gürsoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    istanbul da güzel iş için gitmiştim seneler evvel tarihi dokusu insanı büyülüyor ama çok kalabalık bi şehir kalabalık korkutuyor boğazda
    yemek yemiştim bi fiyat ödedim şok olmuştum
    çok pahalı çokkkk
  20. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yaşamaktan ziyade hafta sonu gezilecek şehir istanbul... istanbul-ankara hızlı trenini dört gözle bekliyorum :)