1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. ben ciddiyim..bu işte bir iş var
  2. funnyman043 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar merhaba ben mayısta uzman olmuş bi arkadaşınızım. bu sınavda hatalı iptal edilmesi gereken soru 7 ile sınırlı olmamalıydı. ama şöyle bi düşüncem var. iptal soruları eklememiş olabilirler. sınavı geçen geçmeyen tüm arkadaşlarım iptallerden önceki puanlarını aldılar. bi sıkıntı olduğunu düşünüyorum. bi açıklama yapacaklar diye düşünüyorum.
  3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Umarım öyledir ama bizim kurstan beklediğimden yüksek geldi diyen 4 kişiyle konuştum.

4. iptallerin yanlış dağılım gösterilme ihtimali de var, fakat bu işte bir iş var
  5. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    olabilir hiç bakmadım onların sorularına , ama bizim kursta başarının %60In altına düşeceğine ihtimal vermiyorum hepsi çalışkan çocuklardı, sürekli notlar paylaşıp duruyorlardı. ben ağustos sınavına girmekte hata yaptım bizim yazın işlerimiz çok sıkışık oluri üstelik evdede çalışamayız çünkü misafirlerimiz gelir onları bırakıp yönetmelik okuyamazsıni ama kasım bana uygun
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bizdeki çalışkan çocuklardan geçen yok ama haberiniz olsun. :)
  7. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Doğan katılıyorum 69 - 70 beklerken 67 aldım......

8. 5 i c sınıfı 1 tanesi b sınıfı uzmanla telden görüştüm.çok şikayet varmış..bi gariplik var bu işte..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2013 ---
    adam yazıyor 67 bekliyordum 64 aldım diyor..olacak iş değil
    Arkadaşlar,
    ben 67 beklerken 63 geldi. Cevabını hatırlamadığım 11 soru vardı 67 netimden emindim + 3 soruda hatırlamadığım 11 soru içinden gelir diyordum gelmediği gibi daha düşük geldi. Cevap anahtarımızın tekrar kontrole dilmesi için nereye başvuru yapmamız gerekiyor linki gönderir misiniz?
    69 beklerken,67 geldi. Mahkeme yolu gözüktü bu sınav kim ne derse desin şaibeliydi.
  9. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sınav soruları 2 gün sonra verildi cevapları almamıza izin verilmedi dolaysıyla net olarak şunu alırım demek çok zor heleki böyle şumu bumu diye tereddüt edilen bu kadar soru varken. o yüzden beklenenle gelen puanlar farklı oluyor. ben tam 70 bekliyordum ama tereddüt ettiğim sorular vardıdemekki bunlardan biri yanlışmış
  10. evet..fakat..istisna kişiler yok..adamlar resmen diyorlar..ben 69 beklerken 2 puan düşük, doğan 71 beklerken 2 puan düşük..çok kişi var..yani çok kişi mi isbatli hesaplar yaparak 2 şer yahut 3 er puan düşük alıyor..bak yine sayıyorum imkan veremiyorum, sabah normal karşıladım fakat veriler önümde, bu konuya tepkiler artınca uyandım, harbiyetten bir sorun var burda
  11. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    :) :) :) beni takibe gerek yok benim çalışmayacağım kesin, ezber gerektiren konularda çalışsamda nafile ben son iki gün okuyacağım aklımda ne kalırsa, üçüncü gün hepsini unuturum :) , kursa bir dönem sonra yazılsam geçerdim kursun üst,nden 2 ay geçince her şeyi unuttum i son günlerde okumaya fırsatım olmadı , misafirlerim vardı. ama kasımda gelen giden olmaz akşamları okurum
    benimde dikkatimi çekti, benim hafızam iyi değil o yüzden yanlış hatırlamışımdır diyorum ama 3-4 puan az alan 3-4 puan fazla alanlar var ilginç.
    bence sen sonuçlara itiraz eti olurya belki yanlış okumuşlardır

12. benim hafızam çok iyidir..sınav sorularının 4 tanesi haricini belge kağıdıma yazmıştım hem de bir cevap anahtarına bir belge kağıdına yazarar..boş bıraktığım 4 soruya son 3 dk civarı kalmıştı onları çözdüm bastım işareti..bunlardan da sadece 2 tanesinden emin değildim..benim iptallerden önce girş kapıdında 68 doğrum,son 4 soruda 2 doğrum ve 2 emin olamadığım soru vardı..iptallerden 1 puan geldi..25 gündür notlar önümde şüphelendim yine saydım aynı netice çıkıyor..bana iptal dahi katmasalar 70 görünüyor..

13. T.C.

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’ NE

ANKARA

TARİH: -.-.2013
    KONU: 18.08.2013 tarihinde yapılan C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı cevap kağıdımın tekrar gözden geçirilmesi (okunması).

18.08.2013 günü saat 10:00’ da yapılan C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına girmiş bulunuyorum. 12.09.2013 günü sınav sonucu açıklanmış olup, aldığım notun beklediğimden düşük gelmesi sonucu cevap kağıdımın tekrar gözden geçirilmesini (okunmasını) talep ediyorum.

Söz konusu cevap kağıdımın incelenerek, yapılacak değerlendirme sonucunun tarafıma bildirilmesini arz ederim.
    Saygılarımla

TC Kimlik No :
    Adı Soyadı :
    İmza :

Adres :

Ek: Sorulara itiraz ücreti Banka Dekontu
  14. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kesinlikle itiraz eti cevaplarıda almışsın nasıl hata yaparsınki, altı üstü bir dilekçe ver gitsin belki hata yapmışlardır

15. toplumsal katliam var burada..herkese yansıyacaktır
  16. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bunada mı para yatırılacak :(
  17. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    VEEEE GOOOLLLL

Ekli Dosyalar:

18. :)hah
  19. Alihan DAĞHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82213
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
    Bence Hap bilgiler sınav öncesindeki birkaç günde yenip yutulması lazım.
  20. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Evet 10 tl