1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Önemli bir konu değil ama bilgi olsun diye söylemek isterim. Bir dilekçenin sonunu arz ederim ile bitiriyorsanız, sonuna saygılarım eklenmez.

Buradaki arz sunmak yanında bir hürmet (saygı) ifadesini de içerdiği için iki kere üst üstte saygı belirtmeye gerek olmaz.

Arz etmek ilk kez fatih sultan mehmedin fermanlarında geçmiş bir kelimedir. :)
  2. funnyman043 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar bi açıklama yapsalar sınavla ilgili, kafalardaki soru işaretleri kalksa herkes rahatlasa değilmi. bunu yapmaları zor olmasa gerek. inanın o kadar iptal edilmesi gereken soru varki bilerek bu şekilde bıraktılar. eğer ki bi değişiklik olmazsa sonuçlarla ilgili 60 üzeri puan alan arkadşlarım hiç üzülmeyin kasım sınavının en büyük uzman olma potansiyeli olan sizler olacaksınız
  3. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    yok şimdi öğrendim 6 kişiden iki kişi geçmiş :)
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    sınav sonuçları resmi olarak açıklandı nasıl bir açıklama istiyorsunuz?
  5. funnyman043 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kardeşim bizde biliyoruz resmi olarak açıklandığını yada bilmeyen kaldımı. bu kadar insan boşunamı itiraz ediyo bi yanlışlık var gibi diyoruz. sorları hazırlayan veya sınavı okuyan kurumdan yetkili birisi desinki bi yanlışlık yok herkes rahat olsun osym deki gibi herkes cevap anahtarını görecek gibi bi açıklama ne var bunda hem böyle bi açıklama bizim de gerkesiz yere tartışmamızı önler. yanlışmı düşünüyorum.
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Sınav komisyonu sizce forumu okuyup rahatsızlığımızı biliyor mudur. İtiraz edilecek itirazlar çoksa bir açıklama yapılacak dimi?
  7. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Yani koray biz buradan istediğimiz kadar atıp tutalim...resmi olarak bunu bildirmedikten sonra gerisi fasa fiso ......
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Evet kesinlikle... :)
  9. funnyman043 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yav kardeşim neden kendini düşünüyosun ki sen anlamış değilim sadece foruma yazılıncamı itiraz oluyo bu işin telefonu maili yokmu sadece burdamı tartışılıyo zannediyosun konu bu sınavda çok madur var sen kazandıysan hayırlı olsun kendi açından düşünme hem korkma senn puanına bi şey olmaz
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bende onu diyorum komisyon üyelerine telefon ederek, mail atarak, burdan saydırarak bunu yapamazsınız. Resmi itiraz olacak, bu itiraz sayısı bir açıklamayı yada müdaheleyi gerektirecek kadar çok olacak. Yoksa kendi kendimize konuşuruz.
  11. tamam..tartışmayın arkadaşlar funfun da mantıksız değil koray bey de son derece gerçekçil yaklaşıyor..bir sorun var ise 2 gün içinde belli olur..

12. Sınavı geçmişsiniz hayırlı uğurlu olsun...Hayal kırıklığına uğrayan bizlerin tek derdi bu olsa keşke ama haklısınız saygı ifadesi hiçbir şekilde eklenmemeli...Saygılarımla
  13. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Teşekkür ederim.. ama hep birlikte olmayınca inanın çok keyfi olmadı. Sevinemedim desem abartmış olmam. Bir şeyi başarmak dostlarla birlikte başarınca güzel.

14. hiç de mantıksız deil, komisyonun bu durumu farketmesi yeterli olur..ille resmi bir başvuru gerekeceğini sanmıyorum ..katılıyorum funfuna
  15. funnyman043 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    koraybey sevinçten ne yazacağınızı şaşırdınız heralde şimdi arz hürmetin nasıl yazılacağının sırası değil hukuk bilginizi arkadaşlarını sınav için yol gösterecek şekilde kullanırsanız herkes adına iyi şeyler yapmış olacaksınız.
  16. Doğan Bey, Koray Bey kulağınızı çınlatanlar var sizi özlemişler...
  17. funnyman043 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ceyhan hanım kaç puan aldınız sınavdan
  18. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Umarım öle olur ama şunu unutmayalım. Bütün sınavlarda başarı %24-35 arasında kaldı. Teknik olarak %65-76 sınav sonucundan mutsuz. Komisyonun sınav sonuçlarında başka bir sorun olduğunu anlaması için haberdar olması lazım. İtirazın neye olduğu bilmesi ve bunu tasnif etmesi lazım. Tıpkı sınav sorularına itirazlarımız gibi. Bunların yazılı ve resmi kanalda ellerine ulaşmış olması lazım.

İtirazlar ellerine ulaşmadan komisyon adım atmaz hatta duymaz gibi geliyor bana. Bu yüzden bir yol gösteriyorum. İtiraz ne ise topluca ve resmi olarak bunu iletmek gerekiyor diyorum.
  19. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    kimler çok merak ettim iyi mi kötü mü :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2013 ---
    o hukuk bilgisi değil dil bilgisiyle alakalı ama etimoloji hobim dayanamadım özür :)