1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. yani adamların yaptığı spalık başına resmi başvuru yapacaz..pes:)
  2. Siz karar verin...
  3. funnyman043 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sağlık olsun bi kaç gün geçsin bakalım ondan sonra kasım sınavı var 65-69 arası alanların ben çok başarılı olacağını düşünüyorum
  4. Umarım dediğiniz gibi olur...
  5. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bu sınavda hepimizi zorlayan temel üç nokta vardı.

İlki bunca yıldır bilinen soru sorma tipini değiştirmişlerdi. Yeni bir durumdu.

İkincisi daha önce sormadıkları biçimde tüzük sormuşlardı. Kendi adıma hiç tüzük okumamıştım.

Üçünsüsü 4857 ve 6331 in ikisinin peşpeşe gelmiş olmasıydı hangisi hangisindeydi karıştırdık.

Öyle bir sınavdıki 60 ta alabilirdik 80 de... ikiside aynı oranda mümkündü.

Ama bu yeni durumu hepimiz kavradık. Yeterli zaman da var. Çalışılıp bu sıkıntılı durumdan kurtuluruz umuyorum. Kasımdan sonra artık sınav değil meslekteki sorunları tartışıyor oluruz. Bunu diliyorum.
  6. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tüm forumu okuyorum yarım saattir bugün bu sıkıntıyı yaşamamak için ailemi aldım kaçtım bi yere arayanlar oldu sınav açıklandı kaç aldın dien akrabalar kurstan bazı arkadaşlar ben 1 saat önce baktım sonucuma onada eşim baktı 74 deyince aklım gitti 61le başladım maratona 7 artı 1 aldım iptallerden 8 şaibeli sorum vardı 1 tanesi doğru yapmış olabilirim die düşünebiliodum dierleri hakkında zerre bi fikrim yoktu demekki 7 atış 4 tutuş yakaladım diyorum benim durum bu en baştan sölediği gibi bende kalsaydım kalabilirdim çalışıcaktım hemen kafamdada tasarlamıştım kalan arkadaşlarımda böle yapıcak çalışıcak bende hep burda olucam birbirimize hep destek olduk ve buna devam edicem
    ve aynen böle rezalet bir sınav ben kazandıysamda hakkımı helal etmiyorum sizde etmeyin ama çalışmadanda olmucaktır. hep beraber çalışırız :D 2 ay önce 2 ay sonra olur biter inşallah

7. geçtin mi:)
  8. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bi önceki msj da gol yükledim ama böle bi sözüm vardı bi kaç arkadaşada sölemiştim. kimse ukalalık olarak algılamasın herkese saygım sonsuz
    ama bi gole bakın o benim işte :D

9. vh be:)..gerçekten sevindim bu mükemmel bir durum:)
  10. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    koray bey artı 1 işte heheh
  11. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çoğu kişiyi fazla tanıyamadım ama sizin değerli bir dost olduğunuz kanaatine çok öncesinden vardım sonucun ben gerçekten üzdü
    enerjin bilgin bi sonraki sınavın biraz adaletli olması durumunda hiç çalışmadan 85 görüyorum sende :D
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2013 ---
    şimdi koray bey yazmışken sizide tebrik ediyorum sizde çok değerlisiniz
    alara başar hnm aynen vs tüm arkadaşlara teşekkürde ediyorum

12. yasin..kasımdaki sınavı geçememem için ancak ölümü geçememekle mümkün..geçeceğim
  13. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Sevgili doğan senin geçeceğinden çok eminim.. hatta rekor not bile alırsın bekliyorum.. ama böle ölüm filan yazma nolur. Dünyanın sonu değil.. bu meslek yokken de vardık olmasa yine oluruz.

14. o sınava girersem cevap anahtarını doldurup teslim edersem kazanmışım demektir..bu aşamaya erişemeden ölürsem ancak öyle kazanamam..paramparça edeceğim
  15. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    zaten bu sınavın adaletsizliği terbiyesizliği oldu. bunuda hepimiz biliyoruz buda yeter. ben kalsaydım bu sınavda çalışmadığımdan bilmediğimden olmucaktı bu sınav heryönüyle inanılmazdı. yani Türkçeden İngilizceye çevrilebilecek bir sınav değildi bu Türkçenin karşılığını kim bulacak. itiraz ediyosun etmediğimiz şeyler iptal oldu bana yaradı ama asıl iptal olcaklar olmassa olurmu. ve itirazları inceleyen komisyon ile sınavı yapan komisyon aynı olurmu. daha nediim berbat oğlu berbat bi sınavdı valla benide allah kurtardı herhalde :D allah hepimizi kurtarsın bunların adaletinden
  16. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    nasip kısmet. ne yapalım... 22 kasımda 140 net yapcam, o kadar hırslandım. onların barajını ikiye katlayacağım.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 13 Eylül 2013 ---
    Geçen arkadaşlar, bizleri unutmayın :eek: Tebrikler
  17. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    geçmiş olsun ama yapma kasım sınavında hep beraber geçecez inşallah...
  18. zeynep basar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Umudumuz kasım sınavı artık mahkemede açılsa bişey değişmeyecek 2 yıl bekleyemeyeceğimize göre çalışıp gireceğiz bu sınava.
    Kazanan arkadaşlardan nasıl bir çalışma planı çizmeliyiz kendimize onu öğrenmek lazım.
    Nelere çalışalım? Nasıl soru çözelim? Hangi kaynaktan soru çözelim? piyasada bi sürü kitap var ama en günceli hangisi?
    hatta isimleriyle çalışacağımız önemli yönetmelikleri yazalım?
  19. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hangi kursa gittiniz basari orani iimis bizimde siniv katilimi cok yuksekti ama basari 25 te 2 biri 78 ucak muhendisi dieri ben
  20. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar c belgesini almış biri yüksek lisans yapmadan 750 primini doldurmadan kasımda b için sınava girebiliyor mu?