1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    zannetmiyorum.. umarım öyledir ama %20 ye yaklaşmamış gibi geliyor bana..
  2. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    benim kaynağım doğan :) ben daha çalışmaya başlamadım , nerde ne var bana sorma ben sadece doğanın yazdığına binaen öyle dedim, benim kardeşim devlet memuru bu hakların bir kısmı onlarda 637 ile sınırlandırılıyor.
  3. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    herkes ektiğini biçer.. şaşırmamanız gerekir.. dünya sizin çevrenizde dönmüyor.. insanları rahatsız eden, sataşan cümleler kurup, sonra benden rahatsız oldu, hiç şaşırmadım demek biraz abesle iştigal gibi geliyor bana..
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Valla aradım öyle bir şey bulmadım. Gazete haberlerinde var öyle bir ayrımda yapılmamış. :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Eylül 2013 ---
    Ali Üstün benden uzak dur. Mümkünse beni engelle ne benden alıntı yap ne mesajıma cevap ver. Kalbini kırmak istemiyorum.
  5. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    s.a arkadaslar herkese iyi aksamlar
    bi sorum var kim ilgili ise cevaplasin pls risk analizi ve acil eglem planlari icin fatura kesilmesi sozkonusumu oyle ise sahis sirketi kurmak gerektirir degilmi?
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    evet ya sözlemeniz olacak size sigorta yatırılıcak yada şirket kurup fatura keseceksiniz.
  7. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ty koray bey supper aydinlandim sahis sirketi de1000tutar herhalde bide koray bey istanbuldami ikamet ediyorsunuz
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    şahış şirketi hala sanırım 1000 tl civarı.. evet istanbuldayım.
  9. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dogan bey sevgiler saygilar nasil gidiyor

10. yasin, iyi gidiyor..bizim kampüsün mayıs futbol turnuvalarına 6 ayrı takımda katıldım 6 sene boyunca ve benim oynadığım takımlar hep 2.inci turdan elendiği halde ben bu 6 senenin 5 yılı okulun stoperine seçilmiştim..nerede yaşıyorsun
  11. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende koray bey etkilesimi hizlandirmamiz ve kolaylastirmamiz gerek sizede uyarsa ve tum arkadaslar katilabilir biseyler yapmaliyiz
    istanbul siz

12. kavacıktayım

ben sizi konuşma tarzınızdan izmit konya arası bir yerde düşünmüştüm hep:)
  13. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Çekmeköydeyim :)
  14. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben dogma buyume uskudar evlendim ikitelli bakirkoy mekik suan platformu daraltip hizlandirsak diyorum ekip olarak bizde aldik ama sikinti cok birlikte olursak aydinlik olur gibi hocalarla gorustum sinav sonrasi ve r.d olarak evt bu isi isteyenler var ama yol gosteren yok sahis sirketi kurmak gerekiyor demek ayni zamanda yer gosterme demek isyeri masraflari vs karisik
    hic konusma firsatim olmadi heheh sesim guzelmi bari
  15. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    buda alara hnma gelsin kursa gittim siniflarin badari oranlarina baktik gosterdiler valla bizim sinif 2kisi idi dier siniflarda ayni 2 veya3 basari %10 civari
    yarim saate tekrar donerim biseyler yapmak lazim
  16. Hakan BARTIN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62085
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bugün kurstan aldığım bilgiye göre Sınav Türkiye başarı oranı % 10 ile %18 arasında imiş.

17. 69 lar 70 olsaydı başarı oranı %30 un üzerine çıkardı, oynama yaptıkları düşünülebilir
  18. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Önce iptaller belli oluyor sonra optik okuyucu okuyor. Oynama yapmaları ve bunu bilmeleri çok zor. Ama bakanlık uzman sayısı arttı sınavı zorlaştıralım demiş olabilir.

19. koray bey, yoldan geçen balıkçı sınavımı sordu ve güldü" 70 leri 69 a getirir bunlar"..
  20. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Sınav kağıtları optik okuyucuda noter gözetiminde okunup kaydettiriliyor. :)