1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tamam ozaman :)

2. :)..demam bakacağım;)
  3. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bakacagim guzel cvp heheh

4. :)) gülüyorum..ben bu adama hiç gülmedim şuana dek
  5. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Son bisi alara hnm nedir bu kasimda b die biseyler varmi
  6. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    aslında tüm yangınlarda elektrik kesikse en iyisi köpük çünkü hem söndürüyor hemde soğutma yaptığı için tekrar alevlenmiyor, o kkt nin akaryakıt istasyonlarında pek faydalı olacağını sanmıyorum biz kağıt tahtadan bir yığın oluşturup yaktık söndürüyoruz tamamen biraz sonra tekear yanmaya başlıyor , eee bu sönmüyor dedim itfayecide sonrasında soğutma yapılması lazım dedi sonunda iyice bir suladık öyle söndü. ha birde dikkatli şekilde kullanırsan en iyisi co2 dediler hem elektrik tehlikesi yok, hem söndürüyor hemde soğutuyormuş, yalnız tüpün metal aksamından tutarsan fena halde soğuk yanığı olurmuş birde havasız kalıp boğulmak var tabi

7. doğru konuşuyor, erkeklerin yalan konuşma donanımları düşük olduğu için yalanları ortaya çıkıyor, kadınların yalan kurguları müthiş gelişmiş olduğundan ötürü bu işin uzmanı oluyorlar ve yakalanmayan yalancı olmuyor..ben de şunu ekliyorum, yalan konuşmayan erkekler ,kadınların algısına göre "neden yakalayamadım,demek ki yalan söylemiş ki yakalayamadım" şeklinde düşünmelerini sağlıyor, onun için arkadaş kadınlara bol bol yalan konuşacan, yalancıyı severler:)
  8. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yalani bi ona soylersende sana tapar heheh
  9. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ya hani torbadan çıkan yasa varya geçtiğimiz sayfalarda arkadaş detaylıca amlatmıştı, yoksa başkanaşlıkmıydı :) neyse işte isg uzmanlarına direk a ve b sınıfı sınavlarına girme hakkı verildi yasa çıktıktan sonra 1 yıl içinde kullanmak şartıyla 2 sınav hakkı var ağustosta çıktı yasa daha düzenleme, şartlar falan yok ortada , ama genel kanı ekimde düzenlemenin yapılacağı ve kasım sınavına yetiştirileciği üzerine.
  10. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Annadim ben bu torba ise o torbayi kursa gittim sordum yok o gecmedi kapandi dedilerdi ama ben gene torbada cler b alicak die bisey bilmiyorum belirli bi donem calisma ile ilgili ve bolumunle alakali isler olmak kaydiyla vs bisiler anlamadimda
  11. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    doğru konuşuyor zaten, süper tesbit, gerçekten hiç beceremiyorsunuz bu yalan işini :) eğer bir yalan söyledin ve bir bayanda buna inandıysa , yine kandırılmışsındıe çünkü sana inanmamış, inanmış gibi yapmıştır
  12. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Zaten bunuda vurguluyor bi sonraki model olarak uretildiklerini soyluyor heheh
  13. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    nasıl kapandı aslan gibi torba yasa var orda duruyor, daha geçen ay çıktı nasıl kapansın, düzenleme ve şartlar bekleniyor, illaki yapacaklar, yada yasayı tekrar erteleyecekler, çünkü çok tehlikeli sınıf için A sınıfı uzman gerekiyor ve ocakta yasa yürürlüğe giriyor nerden bulacaklar o kadar A sınıfı uzmanı zaten yarısı eğitim kurumlarında
  14. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Soyle olsa cokmu zor arkadaslar b ve a sinavi yapicaz acik var biraz bekleyin tarihi ayarlicaz dese
    anlasilir olmamak kanlarinda var sorularindada boyle bu isin dogrusumu boyle acaba alisamiyoruz
  15. kadın insanın bir üst modelidir:)
  16. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ozaman bi soru daha ben c aldim b sinavina girebilcekmiyim
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Eylül 2013 ---
    Yes katilimi bu noktada arttirmaniz guzel oldu
  17. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Valla b kolay heheh keske a olsa dahda kolay :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Eylül 2013 ---
    Valla muhabbetinize doyum olmuyor baba yatar safak atar ama yazarsaniz okurum yada link super olur ne bu torba benden hic calismadan c ile hade b bilmiyorum yani ama ins gorusuz yarin arkadaslar
  18. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hah işte bende yıllardır bunu anlamıyorum, tüm mevzuatlar standartlar öyle bir yazılmışki kulağını göstermek için başının etrafında iki tur atmışlar. adam babam diyecek öz be öz olmak kaydıyla, diğer kardeiler kendi konularındaki hakkın mahrum bırakılmamak üzere öz be öz kardeşimin annesinin kardeşimin babası olan eşi . evliliğin olmadığı durumlarda bilmemne kanununun bilmem ne maddesi uygulanır diyor. bizde önce bunları düz ifadelere çeviyor sonra hımmm yanibdiyorki diye yorumluyoruz
  19. Bu sefer frikikten gol atarsınız fena mı:)
  20. yasiner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Valla buda gol olursada
    sadri alisigi koyarim buraya :)