1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Güneş gibi ol şefkatte,merhamette.
    Gece gibi ol ayıpları örtmekte.
    Akarsu gibi ol keremde,cömertlikte.
    Ölü gibi ol öfkede ,asabiyette.
    Toprak gibi ol tevazuda,mahviyette.
    Ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol.
    Mevlana Celaleddin Rumi
  2. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    yok artık.. ""nasılki kadın beyni kuguda erkekten 10 fersah ilerdeyse," buradaki kugu nedir?" bu soruyu içeren mesajın nesi seni rahatsız etti? işte boş boş rahatsız edio demek için işaretlediğin belli.. Ne mezunusunuz Koray Bey?
    fizik demeyin lütfen, diplamamı yakarım valla billa.. :D

yok bu da özel diyorsanız buraya muhbet içinmi geldiniz?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Eylül 2013 ---
    keşke bu mısraları beğenen arkadaşlar manalarınıda anlayıp uygulayabilselerdi de, bazı arkadaşları zıvanadan çıkarmasalardı.. :cool::D
    içselliğine kurban olsunlar senin koray bey.. :D
    ne yazsam tek mesajda toplanıo ii mi :) tek ben mi yazıyorum yoksa?
    Koray beeey, mezuniyet nedir? paylaşmışmıydınızda ben kaçırdım? Sahi sınavı 73 lemi geçmiştiniz? Süpersiniz.. ben yetişemedim size, hırs yaptım, kasım sınavına gircem bidaa.. sizde gelin, birlikte hemde stressiz bir ortamda girelim ne dersiniz.. :D
  3. Haksızlık etmeyin kendinize ben anladığınıza inanıyorum Ali bey...
  4. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    anacııım.. bu da eklendi tek mesaj oldu.. hepsi topluca rahatsız edici olmadı mı şimdi.. bakın sizi yormadım koray beyy..
    neyse gitmem lazım, rahat bi nefes alın, yeni taktikler geliştirin.. çuvaldızı bana batırın dert değil, ama sizde iğneyi biraz sol baldırdan dokundurun nolur.. bu adama noldu da böyle çenesi düştü die bi sorgulayın emi..
    ben gidim bebiş ağlıo, altı dğeişecek, yemeği var banyosu var.. allahtan ütüyü bakıcı yapıo.. :D
    Ceyhan Hanım,
    çok manidar dokundunuz.. ama rahatsız edici oldu tabi.. anlayan anlamayana anlatsın emi :D
  5. Size anlatmak isterdim ama o kadar zamanım yok maalesef...
  6. Zamanımın olmaması neden sizi rahatsız etti ,genel bir rahatsızlığın mı var?
  7. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    evet.. doğrulari ifade etmediğiniz çok açık.. zamanınız yoksa buraya mesaj yazamazsınız.. demek zamanınız var, yazıyorsunuz.. açıklama yapamam zamanım yok demek eşitlik ilkesine uymaz..
  8. Açık ve net konuşuyorum anlayana...zamanımı nasıl kullanacağıma nereye ne yazacağıma siz karar verin tam olsun...
  9. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ben değil bu tip karaları koray bey verir.. ondan yardım alalım :D
  10. Size söylüyorum ben Koray beyle alakalı bir durum yok ortada...
  11. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    peki.. vaktinizde yok meşgul etmeyeyim.. zaten oğlumda soruyor abla ne yapmış die..denize nazır resim koymuş oğlum dedim.. çocuk işte.. :D
    biraz daha kalırsım bilgisayarı parçalicak.. bende gideyim de, bazı arkadaşlar rahat nefes alsınlar.. ;)
  12. Yazdıklarınızı okuyup anlamayacak kadar küçüktür umarım...
  13. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ali Ustun bey forumda birazda İSG konuşalım ve bilgi paylaşalım.Siz aldırmayın onlara onlar bilmiyorlar ve sizi anlayamazlar.sizler bilgilerinizi bizlerle paylaşın İSG konuşalım ve paylaşalım olur mu?
  14. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Merhabalar Erkan Bey,
    Tabiki olur. Doğrusuda budur. Bende herkesin öyle yapmasından yanayım. Bu forum hatta bu topic bu hale geldiyse bir sebebi olmalı. Sebebi unutup faydalı paylaşımlar yapmaksa amaç, bundan sonrasında ben varım. Değilse her türlü ortama uyum sağlarım.
    Saygılarımla..
    aynen.. 2.5 yaşında.. ders çalıştığımı sanıyor.. mayıs ayından beri tatil dahil pc başındaydım. napiyosun baba diye sorduğunda, ders çalışıyorum oğlum dedim 3 aydır.. alıştı, baba ders çalış diyerek bilgisayarın başına oturtmaya başladı beni. şimdi de baba ders çalış dedi.. sonra sizin resmi görüp, abla napio die sordu :D
    yazdıkalarımı tabiki okumadım. ;)
  15. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben her işten gelince 100 lerce haber okurum ve faydalı olanları yayınlarım ve yeni yazmaya başladığım form yada dökümanları paylaşırım ve kimseyle konuşmam.hergün mail ve telefonlara cevap verir yardımcı olmaya çalışırım.bu beni iyi ediyor yorulmuşsamda değiyor.Bizlere farklı döküman,bilgi ve tecrübelerinizi paylaşın sizde kendinizi iyi hissedeceksiniz inanın.düşüncem bu yönde.
  16. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Erkan Bey bende aksi kanaatte değilim. Ancak, her insanın bir sabrı vardır.. Sizden arzum, bu tavsiyeyi sadece bana yapmamanız.. Topiği başından beri okumaya zamanınız yok eminim. ama okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacağınıza eminim..
  17. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Siz dahil diğer arkadaşlarım çok değerlisiniz.Bu siteyi bu hale getirmek için nice arkadaşlarım çok sıkıntılar çektik.Ve çalışıyoruz işimiz gücümüz var koşturuyoruz, eve gelince dinlenemiyorum bile (siteyle uğraşıyoz) diğer yöneticilerimizde böyledir muhakkak.Fakat ben normal hayatta de durup durup faydalı nasıl olurum diye çırpınan biriyim ve aslında bu huyumdan da bıktım!Sizde bir iyi uygulama paylaşın yada bir slayt paylaşın yada bir haber hep beraber İSG konuşalım.Biz bir gemideyiz(İSGforum), bu gemide deselerki Ali USTUN kötü ben bu gemiyi batıramam,bu gemide herkes kötü sen sadece iyi olsan bu gemiyi yine batıramam.Birazda bana acıyın.
  18. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    dostum çok haklısın :D
    site biraz başı boş kalmış çok belli.. toparlar işalla..
    o zaman bundan sonra destek olalım sizlere.. ama yanlış bilgi verenede aman vermem artık söyleyim.. :cool:
  19. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Hoşgörü ve fikirlere müsamaha demokrasi içinde çok seslilik neşe kaynağımız ve muhabbetimizdir.burada kişiler her fikri beyan edebilir.Bu fikirlerin ve fazılların yaşanması sitede başı boşluk anlamına geliyorsa sıkıntı yok.Konuşmalarınızın hepsini okudum demekki başı boşluk yok cevap verenler site yöneticileri değil siteyi seven arkadaşlarımızdır.sitede asıl yöneticiler onlar bende onlar gibiyim.
  20. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    18 ağustos dostlarının bir kısmı sanıyorum ders çalışmaya başladı, bazılarımız da sertifika ve iş bulma telaşında. Yine de ara ara yazalım. Özlüyor insan dostlarını :)