1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos dostları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    iyiymiş :)
  2. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CS Yazılım Enformasyon Teknolojileri Ltd. ŞTİ.
    bu aralar dediğin gibi hem işte yoğunluk var hemde evde misafirlerim var ama arada sırada girip foruma takip ediyorum mesajları :) bu arada Koray'ın 18 ağustos dostları ile ilgili düşüncelerine sonuna kadar katılıyorum :)
  3. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    geçen hafta toplantılar vardı. takım elbiseli falan gelince işe özgüvenim tavan yaptı demekki :)
  4. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    assınlar o zaman listeyi herkes görsün % kaçmış, eminim diğer sınıflarada aynını söylüyorlardır, bizim kurs mayıs sınavında iş yeri hekimliği sınav sonuçlarını listeler halinde her yere asıyordu , başarı çok yüksekti çünkü, ama isg uzmanlık sınavıyla ilgili tıs yok. sizin kurs %70 başarılı olsaydı, gazetelere bile reklam verirdi :)
  5. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bu gün herkes çalıştı mı?

Bazılarınız çalışmamış, hepinizi takip ediyorum. Her gün çalışılsın arkadaşlar. :) Tek başıma ülkenin bütün C sınıfı işlerini ben yapamam valla.
  6. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çalışmadım valla koray :(
  7. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    cezalısın, yarın iki misli çalışıyosun valla kontrol edecem...
  8. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    korktum....söz yarın 3 yonetmelik bitireceğim :)
  9. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Evet denetçi geldi. Kimler çalıştı kimler çalışmadı.. Yalan sölemeyin sakın, camera kayıtları elimde :)
  10. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    hepimiz ders çalışıyoruz koray pc başında değildik. yazmakta geç kaldık kusura bakma :)
  11. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben çalıştım alkış lütfen :) asbestlle ilgili yönetmeliği okudum. şu yönetmeliklerin hepsini çıkarıp tamamlasalardı iyi olacaktı, yönetmeliği olmayanları mecbur tüzükten bakmak gerekecek
  12. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    aynen kadın işçilerin gece postalarında çalıştırılmasına dair yönetmelik ve sağlık ve güvenlik işaretleri yönetmeliği bende :)
  13. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    süper. yalnız maden işleri ile ilgili yönetmeliği gördünmü, ben baktım sayfa uzunluğuna gözüm korktu, bir ek var , yönetmelik kuş kadar kalmış. sanırım tüzüğü aynen kopyalamışlar
  14. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    evet bazı yönetmelikler öyle. yönetmeliklere çalışmadan önce uzunluklarına bakıp kısa olanlara çalışıyorum bende :) yavaş yavaş başlamak lazım dimi. şu işaretlerle ilgili yönetmeliğe bi başladım 5 tane eki varmış. bitmiyor bi türlü :)
  15. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hehe aynı kafadanız :) bende önce uzunluklarına bakıp kısa olandan başladım . ben de o güvenlik işaretleri yönetmeliğine baktım iyi azcımış dedim, eklerine bir baktım uzun , sonraya bıraktım
  16. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Güven(bey)le büyü Türkiye :)
  17. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  18. Talat ARICI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100616
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    arkadaşlar herkese günaydın. huzur dolu bir hafta olsun inşallah :)
  19. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    Aday; 35 (otuzbeş) TL KDV dahil sınav ücretini 28 Ekim-08 Kasım 2013 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır.
  20. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman