1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos isg sınavı iptal edilecek sorular

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve memo uglyking tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. memo uglyking İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ARKADAŞLAR İSGGM Yİ ARADIM AZ ÖNCE. BOŞUNA BEKLENTİ İÇİNE GİRMEYİN. BU HAFTA AÇIKLANMAYACAKMIŞ. SINAV SONUCUNUN AÇIKLANMASINDAN BİR KAÇ GÜN ÖNCE AÇIKLANACAKMIŞ
 2. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  31757
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Doğru bir bilgi olabilir. Sırf gelen şikayetleri dindirmek için hemen sınavın öncesinde bu iptal edilen soruları açıklayabilirler.
 3. hani on gün içinde açıklanacıktı yarın 10. gün ne iş?
 4. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  33090
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  KARDEŞ HEKİMLER OSGB
  eğer dogruysa iyice saçmalamaya başladılar.itiraz suresini 3 günle sinirlandirip 10 günde soruları inceleyemeyecek kadar beceriksiz mi bunlar.insanlar 3 günde hem onların hatalarini buldu hem bankaya para yatirip dilekcelerini onlara ulaştırılır ama onlar 10 günde incelemelerini bitiremediler .bu kadar beceriksizseniz bırakın yapabilen gelsin oraya.bu kadar insan 10 gündür stres içinde onları bekliyor.