1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

18 ağustos mağdurlari 10.09.2013 hürriyet gazetesi destekçimiz

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve korbay tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. korbay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  ARKADAŞLAR 10.09.2013 TARİHLİ HÜRRİYET GAZETESİ YAZARI FEVZİ KIZILKOYUN TARAFINDAN ÖN SAYFA HABERİ OLARAK YAZILANI AKTARIYORUM SİZE;
  ''ÇALIŞMA BAKANLIĞI NIN TALEBİYLE MEB TARAFINDAN DÜZENLENEN C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ SINAVINDA, 30 SORUNUN HATALI OLDUĞU ÖNE SÜRÜLDÜ. BİLİRKİŞİ HEYETİ DE AYNI DOĞRULTUDA RAPOR VERDİ. SINAVDA BAZI ADAYLARIN YERİNE BAŞKALARININ GİRDİĞİ İDDİASIYLA DA SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU''
  BU BİR BAŞLANGIÇ OLSUN ARKADAŞLAR BUNDAN SONRA SÜREÇ ÇOK FARKLI İŞLEYECEK. GAZETELERE MAİL GÖNDERELİM BU KONUNUN KAMUOYUNA YANSIMASI GECİKMİŞTİR.
 2. caner öz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  mahkemeydi,itiraz dilekçesiydi gibi şeylerle uğraşmak bir yana sesimizi duyurabilmenin en kısa yolu basın a gitmek olacaktır,daha önce itiraz ettik te ne oldu,kendimiz söyledik kendimiz işittik,hatta muhalif milletvekillerine bi haber uçurulsa ortalık toz duman olur.
 3. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman