1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos sınavı başvurusu (meb sitesinde sınav başvurusu görünmüyor)

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar,
    MEB nın sitesine daha başvuru linki yüklenmemiş sanırsam başvuru yapılamıyor,aynı durumu yaşayan var mı ?
  2. Burcu Mutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    aynen bende bulamadım sınav başvurusunu neden açılmadı acaba hala?
  3. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Hala görünmüyor link ? Meb uyuyor mu ? Ben parayı yatırdım bile sabahtan bankaya .
  4. Halid Taş İSG Üyesi

• Asayiş Birimi
    • E-Bülten Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Henüz eklememişler galiba sınav başvuru linkini. Bekleyelim görelim ne zaman ekleyecekler.
  5. Burcu Mutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    atmden mi yatırdınız acaba? eğer atmdense nasıl bir yol takip ettiniz anlatabilirmisiniz?
  6. Caner Akyol İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34250
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    atm den yatırılıyor.
    giriş/eğitim ödemeleri/meb-ösym/sınav seç/t.c kimlik no/cep no/ödeme

işlemler kartsız yapılıyor, ziraat/vakıf ve halk bankası herhangi atm sinden yapılabiliyor. boş yere kurumsal tahsilat programı diye belirtilen bankaların merkez şubelerine gitmeyin. para yatırılan her atm den yapılabiliyor. ziraat bankası henüz tanımlama yapmamış vakıfbanktan yukaridaki sıraya göre rahatlıkla yatırılabilir.
  7. Burcu Mutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

bilgilendirme için teşekkür ediyorum.
  8. Muhammet Ali Eker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  9. Halid Taş İSG Üyesi

• Asayiş Birimi
    • E-Bülten Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sitede henüz bir bilgi yok siz nereden eriştiniz bu linke. başvuruda sıkıntı çıkmasın daha sonra.
  10. Muhammet Ali Eker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  11. Halid Taş İSG Üyesi

• Asayiş Birimi
    • E-Bülten Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok ilginç henüz meb duyuru kısmına eklemeden burada eklenmiş. Bir tuhaflık var sanki.
  12. ismailuğur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar acele etmeyin daha vakit var,belki yanışlık yapabiliriz,meb hala uyuyor,uyanınca link gi açarlar,binlerce kişi var durmadan yönetmenlik yayınlanıyor sınavda hepsinden sorumlumuyuz bilen varsa yardımcı olsun selamlar ve sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar dilerim.
  13. Muhammet Ali Eker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    meb de ekledi

Ekli Dosyalar:

• adsız.JPG
      adsız.JPG
      Dosya Boyutu:
      125,4 KB
      Görüntüleme:
      30
  14. arkadaşlar atm den de yatırılıyor 5 dakikadan fazla sürmüyor hatta sakin olun ayın 30 una kadar süre var :)
  15. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Başvuru için link yayınland ben yaptım , herkes için hayırlı uğurlu olsun . Başvurunuz başarılı ise , "başvurunuz sistemde kayıtlıdır" şeklinde yazıyor , başarısız ise baş. sistemde kayıtlı değildir yazacaktır. Yalnızca ben , başvuru yaptıktan sonra yazıcım olmadığı için çıktı alamadım , bi sıkıntı olur mu ?
  16. Bildiğim kadarıyla bir sorun olmuyor zaten sınav yerleri açıklandıktan sonraki cıktı ile sınava giriyoruz.
  17. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim özlem hnm ,
  18. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    vakıfbank üzerinden 35TL yatıran oldumu? orda iş güvenliği sınavı 3a mı ne birşey yazıyor
    bu 3cü degilki 2ci sınav degilmi?
    3cü kasımda olmayacakmıydı?
  19. Halit Forever İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Başvurular daha başlamadı
  20. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben halkbanktan yatırdım dekontta 2.sınav yazıyor ,