1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos sınavı başvurusu (meb sitesinde sınav başvurusu görünmüyor)

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. gokhaneses İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ARKADAŞLAR 6331 ERTELENDİYA BİZ ŞİMDİ SINAVDA 4857 DEN Mİ SORUMLUYUZ 6331 DEN Mİ RESMİ Bİ YAZI GÖREMEDİM BUNUNLA İLGİLİ.
  2. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    En doğru yanıtı , eğitim aldığınız kurumdan öğrenebilirsiniz. Bana söyledikleri 6331. Ama siz yine de doğru bilgiyi en doğru kaynaktan yani çsgb den alabilirisiniz. Oradaki bir daire bşk ile yaptığım tel görüşmesinde söylediği 6331. Ama burası Türkiye , bu gerçeğin bilinciyle herşeye hazır olunmalı derim.
  3. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bugün tekrar baktım
    :) 3.sınav yazıyor vakıfbankta
    vakıfbank uçmuş :) şimdi problem oluşturmasın bize bu
  4. yaşarsalur İSGforum Üyesi

problem olabılır duzeltılmesını ıste bence
  5. gültekin uluçınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 19 Temmuz 2013 ---
    melih şendoğan , çıktı almana gerek yok, 6 ağustos tarihin de meb sitesinde sınav giriş belgeleri yayımlanacak onu çıktı olarak alıp sınavda kullanacaksınız.
  6. elvin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ziraat bankasından yatırdım..orda da 3.sınav yazıyordu..acaba sorun olur mu?
  7. murat murat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teknik olarak şimdiden kasım ayının sınavına zaten para yatması mümkün değil ki arkadaslar pek sorun olmaz bence.. ben yatırmadım gerçi daha ama herkeste mi sınav 3 yazıyor ki acaba