1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos sınavı için kitap basılmış / kitaptan çalışmayı düşünenler/ 2.888 soru

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    http://www.riskmed.com.tr/index.php?option=content&task=view&id=1088

RİSK MED tarafından iş güvenliği uzmanlığı sınavlarına yönelik olarak hazırlanan "2.888 Soruda İş Sağlığı ve Güvenliği" adlı açıklamalı soru kitabı yayınlanmıştır.
    İş güvenliği uzmanlığı eğitim programları müfredatına uygun olarak hazırlanan "2.888 Soruda İş Sağlığı ve Güvenliği" kitabı 6331 sayılı Kanuna göre güncellenerek konuyla ilgilenenlerin faydalanabilmesi için satışa sunulmuştur.

Sayfa sayısı: 984

Kitap ücreti: 80 TL (KDV dahil) *

* Kargo bedeli alıcıya aittir.

Kitap talep formu için tıklayınız.

Kitap talep formunu doldurarak kitap ücretinin yatırıldığına dair dekont ile birlikte bize e-mail veya faks ile iletmeniz halinde kitabınız en kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Banka hesap numaraları:
    BANKA
    ŞUBE
    HESAP NO
    IBAN
    HALKBANK
    Yıldız/ANKARA
    10260026
    TR030001200940900010260026
    İŞBANK
    Yıldız/ANKARA
    0315877
    TR890006400000142790315877
    TEB
    Yıldız/ANKARA
    31403
    TR110003200016300000031403
    YAPI KREDİ
    Balgat/ANKARA
    86615424
    TR350006701000000086615424
    * Ödeme yaparken açıklama bölümüne mutlaka Soru Kitabı Ücreti ve ad-soyad yazınız/yazdırınız.
    Kredi kartı ile online ödeme yapmak için tıklayınız.
  2. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu kitap nasıl acaba daha önce inceleme fırsatı olan varmı, sınav için uygunmu kararsız kaldım yani sadece bu kitaptan hazırlansak yeterli olur mu ?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Temmuz 2013 ---
    pek talep yok demekki kitaba
  3. Emre Öcal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77218
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Risk Med' in kaynakları güzeldir.
  4. SenemD İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu kitap çıktıktan sonra da bazı yönetmelikler değişti.. genel olarak fena değil..
  5. A. Evren ERTOSUN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92188
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bu kitap 1 temmuzda basılan hali. degisikliklerin nerdeyse hepsi var.
  6. SenemD İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  7. gogora İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar yukarıda bahsi geçen RİSKMED kitabının Aralık sınavı için basılan güncel yayını var mı? Netten araştırıyorum ancak güncelini bulamıyorum.