1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos sınavı için

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Cengiz Dikmen tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Cengiz Dikmen İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    61568
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar merhaba.18 Ağustos sınavı için malum bizler de çalışmaya başladık.Sormak istediğim şey, devam ettiğim kursun uzaktan eğitim yazılı ders notlarını diğer netten bulduklarımla karşılaştırınca yeterli bulmuyorum.18 Ağustos sınavı için kursa giden arkadaşlarım kendilerine temin edilen ders notlarını burada paylaşabilirler mi?
    ben şayet kendi gittiğim kursunkini paylaşacağım ancak sistemden pdf'e çevirmek gerekli ve çevirince dokümanın text özelliği kayboluyor, böyle olduğunda da iphone gibi cihazlarda çalışmak eziyet oluyor.Yine de isteyen varsa paylaşabilirim.

Teşekkürler.
  2. Ben paylaşabilirim lakin tam 1700 küsür sayfa verdiler. Bunları çalışacağınıza tıp okusanız daha faydalı olur :) Yeni isg ders notlari olan arkadaşlar diye bir başlık var. Bu başlağın altındaki notları inceleseniz daha yararlı olur. Konular hem özet hemde kaliteli.Saygılarımla...