1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos sınavı

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve eskarem tarafından 19 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Yusuf C. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bence sınava 2 gun kala ders calısmaya baslayın :D
 2. Alpertunga İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Sınavı kazandık , daha belge elimize geçmeden işi ayağa düşürdüler ! Erteleme muhabbetini işverenler çook güzel uyguluyorlar . Şu an piyasa belirsiz ve borç harç açılan Osgb ler eğer erteleme onaylanırsa patır patır dökülecekler . Ağustos sınavı ile bu işe bel bağlamış arkadaşlar : sizi zorlu , belirsiz ve saçma sapan bir piyasa beklemiyor bile ! Daha sınavda ne soracaklarını bilmekten aciz olan bu asalaklar , bizlerin hem maddi hemde manevi ahımızı alıyorlar ! Kazanmak için ne kadar mevzuat varsa okuyun , bu hasût ların nereden soru uyduracakları belli olmaz . Birde önemli konu : Türkçe dilbigisi , imla kuralları , cümle yapısı falan ... Bu konuda da ders çalışmak lazım ! Neyi sorduklarını kendileride bilmedikleri için , neyi ima ettiklerini önce anlamanız gerekecek . Kusura bakmayın moralinizi bozmak gibi bir derdim yok , iki ay sonra yaşayacaklarınızı özetledim sadece ...
 3. Yusuf C. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  O sınavda önce okudugunu anlamak lazım :D acaba ne demek ıstedı burda dıye kara kara dusunceksınız :D
 4. melis demir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  sınavda sizin ne anladığınızla alakalı değil, heleki kendi mantığınızla sakın ama sakın cevaplamayın. hazırlayan kişinin mantığını baz alın acaba o bu soruyu hazırlarken ne düşünmüş olabilir, belki kafası darmadumandı bunları göz önünde bulundurun derim ;)
 5. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  • Eğitim Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman