1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos sınavı

Konusu 'Soru Bankası' forumundadır ve Aykut_erel tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Aykut_erel İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhaba Arkadaşlar. 18 Ağustos sınavında 6331 den de sorumluyuz fakat 6331 den hangi tarihe kadar çıkan yönetmeliklerden sorumluyuz? Herkes farklı bir şey söylüyor tarihle ilgili?
 2. Pınar BAŞPINAR İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Haziran sonuna kadar cikan yonetmeliklerden sorumluyuz
 3. Onur Kutay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  bu bilgiyi nerden aldınız acaba ben bakanlığı üç kere aradım üçünde de net bir cevap alamadım.Sürekli bakanlığın yaptığı duyuruyu tekrar ediyorlar ''güncel yönetmelikten sorumlusunuz'' hangi tarihe kadar olan yönetmeliklerden sorumlu olduğumuzu öğrenemedim bir türlü.
 4. Pınar BAŞPINAR İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Kurs dan edindim.bu bilgiyi hatta bazi kursalar kendi arasinda anlasmis eger kaldirilan tuzuklerden ve hazirandan sonra cikan yonetmeliklerden soru gelirse direk itiraz etceklermis .
 5. H. Didem Sağlam İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  arkadaşlar bir sorum olacaktı. 18 Ağustos sınavına başvuruda bulundum ancak girip girmeme konusunda kararsızım. Eğer girmezsem hakkım sınav ücretini yatırdığım için yanıyor mu? Bu konuda bilgisi olan var mı?
 6. Selman Doğan Serbest Kürsü

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  28982
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Arkadaşlar, eski sorulara çalışın. En az 5-10 soru onlardan geliyor. İlo, kimyasallar, KKD'lerden ve İşaretlerden mutlaka soru gelir. İş Kanunu, özürlü, kadın ve çocuk işçi çalıştırmadan sorular gelir. Bazı soru dosyalarını ekte veriyorum bakarsınız. Başarılar dilerim.

  Ekli Dosyalar:

 7. Selman Doğan Serbest Kürsü

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  28982
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Eski sorular. Bilgilerinize.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Ağustos 2013 ---
  Ek soru bankaları.

  Ekli Dosyalar:

 8. Can Koral İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  50445
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar tam olarak müfredat nedir peki bence insanlar bunu öğrenmek istiyor isg tüzüğü hangi kanun ya da kanunlar hangi yönetmelikler biri tam yazabilirse çok iyi olur..