1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos sınavını kazananların izleyeceği yol hk .

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 13 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    herkesin öyle ama evrakların gecikmesinden bu. :) sanırım bir 10 günü bulur açılması
  2. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    buralardayim isgkatip girislerini bekliyoruz.belki bi iş buluruz umuduyla.bu yüzden ücretli öğretmenlik başvurusunu da yapmadık.bakalım hayirlisi artık.
  3. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    354 TL yi yatırdıktan 2 gün sonra turkiye.gov.tr sitesinden giriş yapabiliyorsunuz..
  4. Turan ELİEYİOĞLU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba arkadaşlar,

Benim merak etiğim bundan sonraki sınava girecekler için 3 yılda , 3 adet sınav hakkı var diye söylenti var.Hatta 2 gün önce yönetmelik yayınlandığı söyleniyor.Ben araştırdım ama böyle bir yönetmelik bulamadım.Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşım varmıdır acaba.......
  5. Mesut Karakuş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar önemli bir kaç eğitim kurumu ile görüştüm, belge numarası tanımlanmadan isgkatipe giriş yapamıyoruz ve herhangi bir yerde çalışamıyoruz. Bugün bakanlığı yeniden aradım, 1 ekimden itibaren para yatıranların ve www.isgkatip.com üzerinde meslek bilgilerini ve eğitim kurumlarını güncelleyenlerin belge numaraları isgkatipe tanımlanacak. Yarın büyük gün, acaba bir günde kaç bin kişi tanımlanır :))
  6. Filiz fırat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  7. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Eğitim kurumuna cmt si evrakları verdim.. kendileri getir dedi. Eskiken ÇSGB kendi tanımlıyormuş isg katip sitesine.. şimdi eğitim kurumlsrına vermişler bu görevi.. muhtemelen eğitim kurumları bizleri nadına kayıtları girecek.. işalla doğru girerler.. zira duyuruda da dedikleri gibi, yanlış giriş yapılması halinde tüm masraflar eğitim kurumuna ödetilecekmiş.. kurstaki görevli arkadaş söyledi..
    biz halledicez merak etmeyin dediler..
    sonra evrakları ankara ya yollayacaklar.. zira bu sınavda 6 bin kişi kazanmış.. az rakkam deil...
  8. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    ben ucreti 12 gundur yatirdim ama hala sistema giremiyorum.sistema giris yetkiniz yok 3 gun sonra tekrar deneyin diyor.
  9. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    ben de ayın 17 sinde yatırdım sistem açmıyor fakat belgeleri eğitim kurumuna teslim etmedim cuma günü götüreceğim.
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    belgeler ellerine geçmediği için açamıyorlar zaten :)
  11. Mesut Karakuş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bugünden itibaren belge numaraları isgkatip e tanımlanıyor :)
  12. Keramettin Dursun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33721
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    daha tanımlanmadı :(
  13. Mesut Karakuş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mesai saatinin bitimine kadar beklemek lazım...
  14. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    75 tane kazanan varmıymış kursta, yoksa bir dahaki dönemimi bekleyecekler :), 1 kişiyi bile gönderebilir, klasör için üst sınır var alt sınır yok.
  15. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    ya 1 ekim dediler , 1 ekim de gecti.sisteme girisi yapilan arkadas varsa paylassin lutfen.ben hala giremiyorum.
  16. Mesut Karakuş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ferit 1 ekimden itibaren süreç başlayacak... ben de giremiyorum ve bekliyorum, yarın bir daha arayacağım ama bu hafta belge numarasını yüklerler
  17. Keramettin Dursun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33721
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benimde açılmamış henüz.. yarın arıcam tekrar..
  18. 1 Ekimden önce bankaya sertifika ücreti yatıranların sisteme tanımlaması 2 Ekim saat 23:59 a kadar tamamlanacakmış..(eğitim aldığım kurumdan aldığım bilgidir)
  19. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hepsi yalan atıyor bana gecen cuma kesin belli olur dedi eğitim kurumu, hala açıklanmamış
  20. Keramettin Dursun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33721
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    eğitim kurumlarının sözüne bakmam.. bi kere yanıltırlar inşallah beni.