1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos sınavında kaç kişi 65-69 arasında kaldı acaba.

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve ferit ceylaner tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    Ben 67 de kaldım ve stresle iptalleri aciklanmasini bekliyorum.acaba benim gibi bu stresi yaşayan kaç kişi vardır çok merak ediyorum...
  2. Sinan Kaplan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    51768
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende 65 de kaldım :(
  3. muaz1984 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  4. Berna oğuzer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende kaldım birde işyeri kursa göndermişti, söyleyince bana gerizekalı bir sınavı geçemedin muamelesi yaptılar.....:(:eek:
  5. Cumhur Gültekin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80759
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Vakıf Üniversitesi
    Sınav sonucu açıklanmadan geçtim kaldım demeyin. 65 ile 75 arasında herhangi bir not alacağınızı düşünüyorsanız, sonuçları bekleyin. Çok şeyin değiştiğini göreceksiniz.
  6. Sinan MİLLİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    73074
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İptal olan soruları bekleyin. Sınav açıklanmadan hiçbirşey kesin değil.
  7. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    acıklandı mı ki sınav?
  8. serdar şentürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bende 65 de kaldim
  9. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    Işte zaten kalmamızın tek nedeni gerizekali bir sınav olması.gerizekali insanları komisyonda toplayıp soru hazirlatirsan olacağı bu olur.soruyu cevaplamaktan çok soruda ne anlatılmaya calisiliyor onu anlamaya calistik.türk dil kurumu bu soru hazırlama komisyonundakileri toplayıp iyice bir türkçeyi kullanma eğitimine tabi tutmali bence.
  10. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    Açıklanmadı daha.12 eylülde aciklanacak.ama sorular yayinlaninca herkes cevaplarını kontrol ederek aşağı yukarı kaç yaptığını öğrenmiştir.umarım iptal edilecek sorularla sınırda kalan arkadaşların hepsi geçer.
  11. Orhan Vardar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  12. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    65 ve uzerı alanlar bence gecerler
  13. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    İnşallah kardeşim bütün kendimiz o.
  14. emeliletmiş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Ağustos 2013 ---
    bende 65-68 arası kaldım itiraz edilen soruların değişmnesi için dua ediyorum:)
  15. kemal ferit turgutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    67 itiraz sonuçlarını bekliyorum.. hayırlısı..
  16. halit yüceay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    62 ama 15 soru iptallıktır. yada hazırlayanlar aptaldır.
  17. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Bende 65 aldım:) 65 te var bir keramet ama hadi hayırlısı :)) Hayır işin ilginci, iptali için tartışılan tüm sorular bende yanlış. :) sorular bir iptal edilse NOS takmış Serçe gibi olacağım :)) 90 alacağım neredeyse :) Arkadaşlar Kusura bakmayın. İşi espriye vuruyorum ama üzülüyorum. Sanırım bu sınavlar bizim dengemizi de bozdu :)
  18. caner öz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    65 alanlara sesleniyorum,kesinlikle üzülmeyin ,hepiniz geçeceksiniz,bir önceki sınavdan deneyimliyim o sınavda daha az itiraz vardıı,5 soru iptal edildi,kaldı ki o sınavda en az 7 soru iptal edilmesi gerekirdi,BU SINAVDA EN AZ 15 SORU YANLIŞ VE KESİN OLDUĞUNA GÖRE ,İPTAL EDEN YETKİLİLERİN ÜÇ KAĞITÇILIĞINI HESABA KATSAK BİLE 8 SORU İPTAL OLUR.
  19. Esat Mahmut GÜRÜN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  20. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33090
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARDEŞ HEKİMLER OSGB
    geçen 18 mayıs sınavında da aynı şekilde 67 de kalmıştım.5 soru iptal edildi ve hep doğru yaptıklarım iptal edildi.bu sefer de 67 deyim yine kalmaktan korkuyorum.işin en kötü tarafı da bu benim son sınav hakkimdi .bu seferde kalırsam artık isg defteri kapanacak benim için.