1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos sınav notunuz?

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

?

Sınav notunuz başarılı mı?

1. EVET

54,4%
  2. HAYIR :(

45,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    Sevgili Arkadaşlar,

18 Ağustos 2013 tarihinde yapılan İSG ve hekimlik sınavında başarılı olan tüm arkadaşlarımız adına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum,Sınav barajının altında kalan arkadaşlarımızında üzüntüsünü içimizde hissediyor ve diğer sınavlarda başarılı olacakları hususunda ümidimizi canlı tutuyoruz.

18 Ağustos sınavından aldığınız not yazabilir misiniz?

Oy kullanmayı da unutmayın derim....
  2. sdtylmz33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    69... Hay ben böyle sınavın...
  3. 69 la kaldım ama kalmaya değil de en çok hakkımızın yenilmesini anlam veremiyorum.Yani bariz yanlış ve iptal edilmesi gereken 3 4 soru daha varken kafalarına göre soru iptalleri rezil bir durum.Hakkımı helal etmiyorum.
  4. Taner Bahçeci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    KİT OSGB
    bir 69 da benden :)
  5. cengizkta İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  6. ylzoner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  7. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    76
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    73
  9. Nurcan Küçükalpelli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    69 ALANLARIN İZLEMESİ GEREKEN YOL NEDİR? SINAV SONUCUNA İTİRAZ NASIL YAPILIR?
  10. alara başar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  11. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bakanlık size duyuru yapacak büyük bir ihtimal pazartesiye kadar belli olur
  12. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bir avukat bulup ilgili sorular için İdari Mahkemeye dava açmanız gerekiyor. Bakanlık temyize giderse süreç 2 seneyi bulabiliyor. Kaybederseniz masrafları size kalıyor. Kazanırsanız hem masrafları alırsınız hemde belgenizi.
  13. mehmet__yilmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    nurcan hanım hatırladığım kadarıyla mersin desiniz ben diyorum ki 3 m 4 m için mahkemeye verelim
  14. Zeynep Emir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    64.

işin kötü yanı, sınavın saçmalığı, neye güvenerek tekrar hazırlanacağız? keşke hiç bulaşmasaydım bu işe diyorum..
  15. mehmet__yilmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    peki daha önce açılan bu davaların örneği var mı
  16. Erhan ŞENTÜRK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    73 ALMIŞIM kendimi tebrik ediyorum
  17. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:

GEÇEN SINAV İÇİN İTİRAZ DUYURUSU

SINAV İLE İLGİLİ İTİRAZLAR
    Adaylar; sınav sorularına ilişkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarlarının http://www.meb.gov.tr ve http://www.isggm.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmasından itibaren en geç 3 (üç) iş günü içerisinde, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne yapabileceklerdir.
    Adayların sınav sorularına itiraz başvuruları, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Emek Şubesindeki TR 85 0001 0007 6540 5083 1150 07 IBAN Nu’lı hesabına itiraz edilecek her bir soru için 10 TL (KDV dahil) “sorulara itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.
    Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır.
    Sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde İSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.
    Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (bilimsel içerikli itirazların sonuçlandırılıp kesin sonuçların ilanından sonra) dair itiraz başvuruları 12.6.2013 tarihinde başlayacak olup 18.6.2013 mesai bitiminde bitecektir. 18.6.2013 tarihinden sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. ; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası Şubesi Başkent/ANKARA, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.
    Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır. İtiraz başvuruları topluca, İSGGM tarafından alınıp MEB’e iletilecek ve kesin sonuçlar MEB tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
    Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, imza, adres ve dekontu olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
    Sınav uygulamasına ve sonuçlara ilişkin itirazlar 10 (on) gün içerisinde YEĞİTEK tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara ve İSGGM’ye bildirilecektir.
    Bütün itiraz başvurularında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı evrak giriş tarihi ve saati esas alınacaktır.
    Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan, adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz. Ancak; adayın kendi kusuru dışında idari bir sebeple sınava girememesi durumunda sınavın ait olduğu yıl içinde banka dekontu ile başvuruda bulunduğu takdirde kendisine ücret iadesi yapılabilecektir. Ücret iadesi alabilecek adaylar Millî Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesinden sorgulatma yoluyla durumlarını öğrenebileceklerdir.
    18 Mayıs 2013 tarihli sınav için yatırılan ücret hiçbir şekilde başka bir sınav için geçerli kabul edilmeyecektir.
  18. Osman Avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Evet arkadaşlar, 73 ile bu sınavdan başarılı oldum,şükürler olsun.
  19. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Var kazananda var kaybedende.. kazanırsanız ayrıca tazminatta alınabilir. Ancak süreç 2 seneyi bulabilir.
  20. Niyazi Ateş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    71....... 68-69 arası net ve hatırlayamadığım 3-4 soru vardı onları doğru yapmışım demek ki