1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos sınav notunuz?

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

?

Sınav notunuz başarılı mı?

1. EVET

54,4%
  2. HAYIR :(

45,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Melis hanım bunu da kilpayi geçmişsiniz ......tabiki de stres yapılacak bir durum....bir eksik soru yapsaydiniz bundan da kalacaktiniz ....
    .tebrik ediyorum sizi.....darısı başıma :)
  2. murat güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91328
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar ;

Sınav SONUCUNUN tekrar incelenmesi hakkı var mı? Cevap anahtarının kişiye bildirilmesi gibi ... Ve ne şekilde (dilekçe ile başvuru) ne zamana kadar , bilen varsa yardımcı olunursa sevinirim ...
  3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    3 iş günü içinde bir dilekçe yazıp 10 tl yatırıp. makbuzu dilekçeye ekleyip. Sınav kağıdınızın tekrar okunması için başvuruyorsunuz. 10 gün içinde de yazılı cevap alacaksınız.
  4. mehmetaliyalım İSGforum Üyesi

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    şu devlet vergi istese sınavamı kaldı diyen ampüle sesleniyorum devletin şuan en büyük geliri akaryakıt vergileri, sonra köprüler, sonrada sınavlar geliyor, heryerde kendinizi belli ediyorsunuz, bu sınavın bu kadar belirsiz ve saçma olmasının başka izahı varmı, geçen insanlardan kaçtanesi göğsünü gererek ben kasımda rahat geçerim diyebilir, varsa göreyim tamamen kaos ve şansa bırakıyorlar,
  5. ebruu kasap İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tebrik ederim kazanan arkadaşları kazanamayanlara da kasım sınavı için başarılar dilerim. Ben kasımda ilk defa giriceğim sınava nelere çalışmamı önerirsiniz kursa pek adapte olamıyorum bütün gün işte olup akşam kursa gidince olmuyor açıkcası
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bir fikri savunmadan önce araştırma yapmanız gerekiyor. Devlet sadece 3. havaalanı işletme hakkıından 75 milyar gelir elde etti.

Devletin akaryakıt vergisinden geliri 21 milyar tl.. otoyol geliri bile bundan fazla 43 milyar tl.. Biraz ekonomi okuyup sonrada o okuduklarınızın ne anlama geldiğini düşünmelisiniz.
  7. mehmetaliyalım İSGforum Üyesi

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    koray bey ampül olmak kolay değilde şu sınav gelirlerini de bi yazsanız sertifika ücretleri ile beraber
  8. mehmetaliyalım İSGforum Üyesi

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  9. Filiz fırat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tahmin ettiğim notu aldım 71 şükür
  10. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    12.09.2013 Tarihinde Sonucu Açıklanan İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına İtiraz Etmek İsteyenler İçin Duyuru

Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (bilimsel içerikli itirazların sonuçlandırılıp kesin sonuçların ilanından sonra, 12 Eylül 2013 tarihinden itibaren) dair itiraz başvuruları;
    Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı Döner Sermaye İşletmesinin
    T.C. Ziraat Bankası Şubesi Başkent/ANKARA,

Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi
    ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden
    herhangi birine,
    “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 10 TL (On TL KDV Dahil)
    “Sınav Sonuçlarına İtiraz Ücreti”
    adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile kabul edilecektir.

Başvuru adresi ise,
    ÇSGB Genel Evrak Servisi
    İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır.
    İtiraz başvuruları topluca, İSGGM tarafından alınıp YEĞİTEK’e iletilecek ve kesin sonuçlar YEĞİTEK tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=sinav_itiraz
  11. İtiraz süresi 3 iş günü mü yoksa 10 iş günü mü?
  12. aysgonul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bakanlık gün sayısı vermekten vazgeçmiş sanırım :)
  13. mehmet bogrul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    66 aldım ama hayatımda böyle ters köşeye yatırılan bir sınav görmedim.
    arkadaşlar bundan sonraki sınavlara lütfen biraz daha dikkat ederek hazırlanın saçma sapan gelebilir sorular .
  14. Barış Özener İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    63807
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORTADOĞU OSGB
    71 ile yırttık ama böyle mantıksız sınav olmaz kalan arkadaşlara günah valla
    Çevreme baktığımda kazanma oranı %25 lerde
  15. perdeler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67429
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Sentez Denetim Osgb
    sanırım daha az.tebrik ederim sizi..
  16. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    benim tavsiyem kurstaki 50 konu en az 3 er defa anlayarak okunacak.dersler de devamsızlık yapılmaması lazım hocaların anlattığı akılda kalıyor.sonra çsgb nin sitesindeki yönetmelikler,6331 bunlar da iyi ce anlayana kadar okunacak 3-4 defa ...çünkü boşluk doldurma çok sordular bu sınavda...eski yönetmeliklere göre hazırlanan sorulara bakmayın derim.çok fazla bilgi kirliliği var zaten...
  17. murat güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91328
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ödemeyi internetten İban a yapabiliyor muyuz bankaya gitmeden
  18. miro goztas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    71 aldım 50 alsam niye aldım demezdim ilk girişimdi zor mu kolay mı anlayacak kadar çalışamadım mantıklı ve dikkatli olmaya çalıştım, sınavdan geriye sadece hay risk değerlendirmeniz batsın sizde batın 50. soruya geldi yeter be dediğim kaldı :)
  19. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    hayır olmuyor..
  20. ali halaç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben bugün itiraz ettim . iptallerin eklenmediği kanısındayım.Ne kadar itiraz olursa o kadar iyi...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 13 Eylül 2013 ---
    bende ödemek istemiyorum şu an düşünme aşamasındayım o yüzden.dava mı açsak acaba 20-30 kişi hep beraber...