1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 ağustos sinav sonuç duyurusu

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    EĞİTİM KURUMLARININ DİKKATİNE!

12.09.2013 Tarihinde Sonuçları Açıklanacak Sınavlara İlişkin Önemli Duyuru

18.08.2013 tarihinde düzenlenen İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınavlarının sonuçları 12.09.2013 tarihinde açıklanacaktır.

Açıklanan sonuçlara göre; sınavları kazanan kişilerin 17.09.2013 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası Şubesi Kurumsal Tahsilat Programı aracılığıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Kurumsal Tahsilat Hesabına belge ücreti olan 354,00 TL'yi yatırmaları, bu tarihten önce ücret konusunda herhangi bir girişimde bulunmamaları gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen ücretin yatırılmış olması, belge almaya hak kazanan adayların İSG-KATİP üzerinden yetkilerinin açılması ve bu kişilerin İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı sözleşmesi yapabilmeleri açısından yeterli olacaktır.

Sınavları kazanan adayların belge talepleri ise, eğitim aldıkları kurumlar tarafından Genel Müdürlüğümüze iletilecek olup, bu konuda izlenecek yol hakkında 17.09.2013 tarihine kadar yayınlanacak ikinci duyurunun beklenmesi, bu tarihten önce belge talebi konusunda herhangi bir girişimde bulunulmaması gerekmektedir.

Eğitim almaksızın sınava doğrudan katılan adayların ise 17.09.2013 tarihinden itibaren "Başvuru Dilekçesi" ne ek olarak "Diploma" ve "Nüfus Cüzdanı Fotokopisi" ile Genel Müdürlüğümüze başvurmaları yeterli olacaktır. İbraz edilecek diplomanın aslı ile birlikte getirilmiş olması şartıyla Genel Müdürlüğümüz yetkililerinden onaylı olması veya noterden onaylı olarak ibraz edilmesi gerekmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
    Yetkilendirme Daire Başkanlığı

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=egitim_kurumlarinin_dikkatine
  2. hilye67 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    nasıl egtım almadan ya ben analamdım bunu bana bırı acıklasın lutfen
  3. o kısım isg uzmanı görev yetki ve sorumlulukları yönetmeliğinde yazıyor..ama kimlerden bahsediyor bende bilmiyorum :D
  4. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sinav sonuçları hangi adreste yayınlanacak?
  5. Elçin Subaşi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BURTEZ OSGB
    MEB in sınavlar bölümünde yayınlanıyor sonuçlar arkadaşlar. 18 Mayıs Sınavı saat 14:00 gibi açıklanmıştı iyi hatırlıyorum.
  6. Elçin Subaşi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BURTEZ OSGB
    valla tabi biraz stres oluyor ama olmuşla ölmüşe çare yok :) belli olmaz saat 10:00 da açıklar öğlen açıklar ikindi açıklar değişir yani bakanlığın keyfine kalmış :)
  7. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    yüksek lisans yapanlar kursa katılmıyor
  8. Alper Turan TAŞKIN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yüksek Lisans yapanlar B Sınıfı Uzmanlık Sınavına Sürekli olarak mı girebiliyorlar?.... Yani Eğitim almaksızın; 1,2,3,... BAŞARILI oluncaya kadar girebiliyorlar mı?...
  9. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    tam emin olmamakla beraber onlarında iki sınav hakkı var sanırım
  10. Erol bey iptallerden kaç tanesi size yaradı 2-3 olsa rahatlarım demiştiniz
  11. ylzoner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    açıklansın artık :(
  12. Abdülvehap AĞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32495
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    of yaa vakit yaklaştıkça daha bii stres oldum
  13. Taner Bahçeci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    KİT OSGB
    herkes için heyecanlı ve stresli bir bekleyiş sürüyor.. benim sınırda olup da durumu belli olmayanlar için daha stresli sanırım.. şuan 69 dayım hatırlamadıgım 2 soru var 1i dogruysa geçiyorum bakalım.. bir an önce açıklansa da rahatlasak :)
  14. Hasan Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93047
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sizinle aynı durumdayız. Bu şekilde olması da olayı daha heyecanlı kılıyor:)
  15. Elif Burcu ÇİLİNGİR İSGforum Üyesi

Heyecan yaptım valla kalcamı bile bile bu ne iş ya:)
  16. Ezel hanım,iki tane iptal olan soru yaradı bir tanede şık değişikliğinden yararlandım.bundan iyisi can sağlığı :)
  17. İnsan yine de heyecan yapıyor di mi:)
  18. Taner Bahçeci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    KİT OSGB
    ozaman 2 de 1 i yakalarız umarım :D